Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Opakowania.com.pl partnerem 45. edycji konkursu StandOUT. INTERPACK 2017!

Interpack w Düsseldorfie to najważniejsze w branży opakowaniowej targi na świecie, odbywające się co 3 lata. Wśród 2700 wystawców Interpack 2017 (4-10.05.2017 roku) pojawiły się 43 firmy z Polski. Dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach bardzo istotną rolę odgrywa świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony.

Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Promuje on polskie firmy, których prezentacje wystawiennicze wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Do finału 45. edycji StandOUT. INTERPACK 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace zaprosili 37 polskich firm uczestniczących w targach INTERPACK 2017. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. INTERPACK 2017 zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej finalistów.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w oparciu o głosowanie, które odbywa się w wyznaczonym terminie: 09.05-25.05.2017 r. 
Każdemu stoisku można przydzielić punkty w skali 1-5.

Laureatów konkursu poznamy dnia 26 maja br.

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie tylko jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Konkurs odbywa się wirtualnie, co sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu trzech edycjach StandOUT. oddano ponad 105.000 głosów. 

Po raz pierwszy partnerem konkursu jest nasz portal Opakowania.com.pl.

 

Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii i wzięcia udziału w głosowaniu - potrwa ono do 25 maja 2017 roku!


ZAGŁOSUJ