Chocotelegram to nowy, unikalny sposób na przekazanie Twoich słów - opakowanych na różne sposoby: od barwnego pudełka po gustowną drewnianą skrzyneczkę. Twoja wiadomość może pomieścić od 7 do 60 znaków. Litery i symbole wykonane są z pysznej mlecznej czekolady. Najwyższej jakości czekolada pochodzi tylko z renomowanych źródeł!

Całkiem niedawno za pośrednictwem www.chocotelegram.pl została nadana stutytysięczna czekoladowa wiadomość. Chocotelegram to forma przekazywania życzeń, zaproszeń czy wyrażania uczuć. Zawarta na stronie www.chocotelegram.pl prosta aplikacja pomaga ułożyć tekst z czekoladowych kostek oraz wybrać jedno z możliwych opakowań. Przesyłka trafia pod wskazany przez nadawcę adres w ciągu kilku dni.

W niektórych firmach przyjmuje się zwyczaj komunikowania szczególnie dobrych wiadomości w tej właśnie formie. Czekoladowe telegramy są używane również przy przekazywaniu zaproszeń dla wyjątkowo ważnych gości. Możliwości łagodzenia napiętych sytuacji oraz wyrażania np. przeprosin, przy pomocy chocotelegramu są również popularne.Chocolissimo.pl oferujący czekoladowy telegram jest jednym z najbardziej cenionych przez krajowych koneserów słodyczy sprzedawcą markowych czekolad. Eleganckie i wyszukane zestawy czekoladek i pralinek oferowane przez chocolissimo.pl, są coraz chętniej wykorzystywane jako podarunek w kontaktach biznesowych czy przyjacielskich.

Więcej informacji na www.czekoladowytelegram.pl


Źródło: ''