Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

Ostatni dzień bezpłatnej rejestracji na Targi INNOFORM!

Został już tylko dzisiejszy dzień, aby móc odebrać bezpłatny bilet wstępu na wystawę. W celu jego otrzymania należy wejść na stronę i dokonać rejestracji. Warto się jednak pospieszyć – akcja kończy się dziś, czyli 14 kwietnia.

Program Targów zapowiada się bardzo interesująco. Jednym z jego ważniejszych elementów będzie m.in. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza organizowana podczas dwóch pierwszych dni imprezy we współpracy z Wystawcami oraz Bydgoskim Klastrem Przemysłowym. Została ona podzielona na trzy bloki tematyczne:

  • narzędziowy, 
  • przetwórstwa tworzyw sztucznych, 
  • ogólny. 

W ramach konferencji zwiedzający mogą liczyć na solidną dawkę fachowej wiedzy m.in. z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych oraz sposobów na zdobycie bezzwrotnych środków z dotacji unijnych na rozwój biznesu.

W Targach INNOFORM weźmie udział wiele znanych na polskim rynku firm. Na liście Wystawców znalazło się ponad 140 firm, w tym rownież spoza granic Polski (m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Słowacji czy Szwajcarii). Swoją obecność zapowiedziały również misje gospodarcze: estońska oraz niemiecka.

 

Premiery, nowości, innowacyjne technologie

Wśród branżowych nowości oraz innowacyjnych rozwiązań prezentowanych na Targach znalazły się m.in.: uniwersalne narzędzia tokarskie „SMARTCUT” firmy PAFANA, służące do toczenia i wiercenia czy rodzina narzędzi obrotowych i tokarskich z modułem tłumienia drgań Silent Tools™ firmy Sandvik Coromant. Z grupy maszyn polską premierą prezentowaną przez ABPLANALP będzie obrabiarka High Speed Eagel V5 niemieckiej firmy OPS Ingersoll, która idealnie sprawdza się przy precyzyjnej obróbce elementów. 

Zwiedzający powinni się również zainteresować Giełdą Kooperacyjną. Poprzez bezpośrednie spotkania, prezentacje możliwości parków maszynowych i nowych technologii, a przede wszystkim wolę nawiązania współpracy tu i teraz, zdobycie kontraktów może być bardzo skuteczne. Szczegółowe informacje na temat programu towarzyszącego, listy Wystawców oraz zapowiedzi produktowych znajdują się w drugim numerze biuletynu targowego, który właśnie trafił do dystrybucji. 

Pobierz biuletyn

 

Najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny

Wysoki poziom merytoryczny oraz program towarzyszący Międzynarodowych Targów INNOFORM zapewni Bydgoski Klaster Przemysłowy – wiodąca organizacja w regionie – zrzeszająca szereg firm z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz wiele instytucji okołobiznesowych. Z kolei organizator wykonawczy – Targi w Krakowie – gwarantuje najwyższą jakość targowych spotkań. 

I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Gdańskiej 187.

Bezpłatną wejściówkę można również odebrać klikając tutaj