Zgłoszenia do XIX edycji konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców można przesyłać do 15 sierpnia. Termin został wydłużony ze względu na prośby uczestników.

 

Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 600 firm z całej Polski, stających do walki o statuetkę WIKTORII. Jest to największa liczba uczestników od momentu organizacji pierwszego plebiscytu. Do 5 września uczestnicy powinni przesłać wypełnione Zeszyty Konkursowe, w których prezentują najważniejsze informacje o firmie i jej osiagnięcia. Najlepsi odbiorą statuetki podczas Wielkiej Gali, 22 października w Warszawie. 


Plebiscyt od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak tym razem liczba zgłoszeń pokazała jak bardzo konkurs ten jest potrzebny w polskim środowisku biznesowym. Liczba uczestników potwierdza też renomę wydarzenia i pokazuje, że konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń gospodarczych w kraju. Plebiscyt jest inicjatywą, której organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, a adresatem wszystkie małe i średnie firmy. Statuetka jest symbolem wyróżnienia dobrych praktyk oraz działań zmieniających oblicze polskiego biznesu. 


Nagroda w konkursie przyznawana jest w 15 kategoriach. Podsumowując ostatnie osiemnaście edycji, w plebiscycie udział wzięło 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami. Zwycięscy otrzymują symboliczna statuetkę, a wraz z nią potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Dodatkowo nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i jej rzetelności. Wśród firm biorących udział w tegorocznej edycji znajdą się reprezentanci branży opakowań, m. in. GABI–PLAST, Intro-Packman, BART, Mondi Group, Schumacher Packaging czy Plastica.

Więcej informacji