Organizacja targów PACKAGING INNOVATIONS wkroczyła w decydującą fazę. W krakowskim biurze organizatora imprezy - firmie easyFairs Poland nieustannie trwają rozmowy z Klientami, zainteresowanymi udziałem w targach. Na pół roku przed imprezą liczba zarezerwowanych stoisk wynosi już niemal 50% wszystkich dostępnych.

Fakt ten świadczyć może o uznaniu marki easy Fairs także wśród polskich Wystawców oraz zainteresowaniu właśnie takim formatem imprezy, jaki proponuje grupa easyFairs: TIME & COST EFFECTIVE.

Przypomnijmy zatem, że targi PACKAGING INNOVATIONS, których idea narodziła się w Belgii, to nowe na polskim rynku targi opakowaniowym. Jest to impreza skierowana do producentów opakowań nowoczesnych, innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska, producentów opakowań, w których produkt będzie „sam się sprzedawał”.

Jest to impreza dla agencji projektowych, które jako wystawcy mogą zaprezentować swoje pomysły i wizje, zachęcając odwiedzających do współpracy właśnie z nimi przy w kreacji opakowań dla kolejnych serii produktów. Są to też przede wszystkim targi dla przedstawicieli działów marketingu, zakupów, kreacji w wszystkich branżach w Polsce, w której użyte może zostać OPAKOWANIE, a więc: branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej czy nawet odzieżowej i papierniczej.

Warto wiedzieć, że targi PACKAGING INNOVATIONS są sztandarowym produktem grupy easyFairs. Ten format odnosi sukces w każdym kraju w którym był organizowany. Dlatego kolejne edycje w różnych miastach na świecie wyrastają jak grzyby po deszczu. Dość powiedzieć, że w samym 2009 roku poza Warszawą targi opakowaniowe odbędą się również w Birmingham, Barcelonie, Paryżu i Dublinie. Cechą wyróżniającą targi easyFairs jest ich sprawdzona od początku istnienia formuła. W Polsce, przed pojawieniem się easyFairs nie była ona znana. A oto na czym ona polega: targi trwają tylko dwa dni a firma zapewnia swoim wystawcom gotowe, wybudowane już stoiska z wszelkim niezbędnym wyposażeniem. Nie ponosi się już żadnych dodatkowych opłat. Ponadto wystawcy mogą bezpłatnie zaprezentować swoje produkty w tzw. learnShopach, czyli wydzielonych miejscach hali wystawowej specjalnie przystosowanych do organizacji wykładów czy seminariów.

Na stronie www.easyfairs.com/piwarsaw została uruchomiona możliwość rezerwacji hoteli online. Można zatem w bardzo prosty i sprawny sposób zapewnić sobie miejsca noclegowe na czas trwania targów. Podsumowując, 28 i 29 kwietnia 2009 roku hala Expo XXI w Warszawie będzie areną niewątpliwie przełomowej imprezy na polskim rynku opakowań.

poniżej kilka fotek z ostatnich targów opakowaniowych w Madrycie organizowanych przez easyFairs.
Źródło: ''