W dniach od 9 do 13 listopada 2008 roku w Chicago odbędą się największe i najważniejsze w Stanach Zjednoczonych targi opakowań – PACKEXPO’ 2008.

Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w kolejnej edycji targów PACKEXPO w Chicago. Są to największe i najważniejsze w Stanach Zjednoczonych targi opakowań, organizowane co 2 lata od 1956 roku. PACKEXPO jest międzynarodową imprezą wystawienniczą. Wystawa prezentuje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii opakowań, maszyny, materiały i komponenty do produkcji opakowań.

W 2007 roku w wystawie udział wzięło ponad 1700 wystawców z USA i z zagranicy. Targi zlokalizowane były na powierzchni wystawienniczej 90.000 metrów kwadratowych. Liczba zwiedzających – wyłącznie profesjonalistów ostatnim razem przekroczyła 45.000, w tym ponad 6.000 gości międzynarodowych z ponad 125 państw. Zapraszamy Państwa do udziału w targach w charakterze wystawcy lub zwiedzającego – w misji na targi. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 9 -13 listopada w Chicago w centrum wystawienniczym McCormick Place.

Obok targów PACKEXPO w tym samym czasie organizowane są targi przetwórstwa żywności PROCESS EXPO. Wystawa sponsorowana jest przez Zrzeszenie Producentów Artykułów Spożywczych Przetworzonych (FPSA). Targi prezentują nowe technologie w przetwórstwie spożywczym oraz nowe rozwiązania w przemyśle żywności, napojów i farmaceutyków (urządzenia, produkty i usługi stosowane w piekarnictwie, do produkcji słodyczy, artykułów mleczarskich, owoców, warzyw, składników i aromatów, mięsa, napojów). Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z najnowszymi systemami, usługami i urządzeniami dla przemysłu spożywczego. W ostatniej edycji targów udział wzięło 550 wystawców na powierzchni ponad 200.000 stóp kwadratowych.

Wybierając Centrum Informacji Gospodarczej możecie Państwo odnieść sukces w eksporcie. Jesteśmy firmą, która kompleksowo pomaga polskim przedsiębiorcom w nawiązaniu kontaktów handlowych na całym świecie.

Nasza oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pomoc w zorganizowaniu wizy amerykańskiej, przelot samolotem, przejazdy na terenie USA, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Szczegółowe informacje: Tel./faks: +48 22-875 97 41
+48 22-875 09 00
e-mail:zanetaslowik@cig-promocja.pl

Organizator wyjazdu:
Centrum Informacji Gospodarczej
00-641 Warszawa, ul. Mokotowska 4/6
e-mail:cig@cig-promocja.pl
tel. +48 22-875 09 00
WWW.cig-promocja.pl
Źródło: ''