We wrześniu br. obowiązki dyrektora projektu Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD objęła Anna Lemańska. Zastąpi na tym stanowisku Janusza Mazurczaka, dyrektora grupy produktów Międzynarodowych Targów Poznańskich odpowiedzialnego między innymi za targi TAROPAK.

Cieszę się bardzo z nowych powierzonych mi obowiązków. Zależy mi na tym, by PAKFOOD - choć organizowany dopiero po raz drugi –wyrósł na jedno z najważniejszych obok targów TAROPAK wydarzeń specjalistycznych tej branży – mówi Anna Lemańska.

Nowa dyrektor związana jest z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 10 lat. Od czterech lat prowadzi samodzielnie projekty o tematyce medycznej, jest dyrektorem salonu medycznego SALMED oraz targów optycznych. Wcześniej zaangażowana była w obsługę wystawców targów SALMED, SALDENT, POLEKO oraz MACH-TOOL.

Anna Lemańska ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego na poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Jest mamą 7- letniej Nataszy. Najchętniej spędza czas z córką na lodowisku – od zeszłego roku pilnie uczą się jeździć na łyżwach.

Więcej informacji www.mtp.pl
Źródło: ''