Z początkiem kwietnia w ofercie Mercator Papier pojawiła się nowa gama papierów ozdobnych przeznaczonych do druku cyfrowego laserowego. Kolekcja Fedrigoni Digital - Century SoHo stanowi ważne uzupełnienie kompleksowej oferty podłoży do druku cyfrowego, w której znajdują się m.in. papiery satynowane, papiery i folie samoprzylepne oraz papiery powlekane.

PAPIERY OZDOBNE Fedrigoni Digital - Century SoHo DO DRUKU CYFROWEGO


Wprowadzenie do oferty podłoży ozdobnych to odpowiedź na coraz częstsze oczekiwania klientów związane z jakością i wyjątkowym wyglądem drukowanych cyfrowo materiałów. Kartki okolicznościowe, wizytówki, zaproszenia czy druki reklamowe często wymagają coraz powszechniej stosowanych papierów ozdobnych.

Papiery ozdobne Fedrigoni, oprócz odpowiednich parametrów technicznych umożliwiających uzyskanie wysokiej jakości wydruków, przyciągają uwagę ciekawymi sposobami wykończenia powierzchni. Poza najpopularniejszymi papierami gładkimi, oferta obejmuje także papiery wzorzyste, lekko tłoczone, metalizowane lub o naturalnym wyglądzie.

W stałej ofercie w dyspozycji klientów znajdują się m.in.
- Constellation Ivory Tela – papier i karton w kolorze kremowym, z fakturą drobnej kratki, dostępne w gramaturach 130 i 240 g/m2,
- Constellation Ivory Raster – papier i karton w kolorze kremowym, z delikatną punktową fakturą dostępne w gramaturach 130 i 240 g/m2,
- Costellation Snow Raster – śnieżno biały papier i karton z delikatną punktową fakturą dostępne w gramaturach 130 i 240 g/m2,
- Constellation Jade – kartony jednostronnie metalizowane w trzech rodzajach wykończenia powierzchni: prążki (Jade Laser), drobny splot (Jade Silk) oraz intensywne, „namalowane” koła (Jade Riccio), dostępne w gramaturze 215 g/m2;
- Golden Star K Extra White – mleczna kalka, dostępna w gramaturze 160 g/m2;
- Pergamenata Naturale – kremowy pergamin, dostępna w gramaturze 230 g/m2;
- Symbol Pearl Ice - dwustronnie powlekany o błyszczącej perłowej powierzchni karton, dostępny w gramaturze 200 g/m2;
- Woodstock Bettula – idealnie gładki karton o lekko kremowym odcieniu i „ekologicznym” wyglądzie, dostępny w gramaturze 225 g/m2.

Wszystkie papiery z serii Fedrigoni do druku cyfrowego są dostępne w formacie SRA3 (45x32 cm). Mercator Papier oferuje możliwość bezpłatnego wypróbowania wszystkich dostępnych podłoży do druku cyfrowego. Dostawa zamówionych próbek jest bezpłatna i następuje w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Anna Hass
Marketing Manager
Mercator Papier Sp. z o.o.
anna.hass@mercatorpapier.com.pl

PaperlinX jest jednym z największych światowych dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej. W 26 krajach w Europie, Azji, Australii, Północnej Ameryce i Południowej Afryce oferujemy naszym klientom najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. Na codzienne zadowolenie naszych klientów pracuje na całym świecie ponad 7200 pracowników.
W oparciu o kompleksową ofertę dostosowaną do rynków lokalnych oraz zaawansowane rozwiązania logistyczne w roku rozrachunkowym lipiec 2008 – czerwiec 2009 PaperlinX osiągnął wynik sprzedaży 2,989,000 ton uzyskując 6,296,000,000 AUD$ przychodu.
Mercator Papier Sp. z o.o., firma z ponad 19-letnią historią, jest przedstawicielem PaperlinX na rynku polskim.

Źródło: ''