Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka wprowadzają na rynek wyroby w plastrach w nowych opakowaniach i o zmienionej szacie graficznej. Producent zwiększa asortyment produktów.

PEKPOL - Nowe opakowania, bogatszy asortyment
nowe opakowania pekpolTeraz produkty plastrowane pakowane są w atmosferze ochronnej, a nie jak wcześniej - próżniowo. Produkty zyskały nowoczesny, przejrzysty i estetyczny wygląd. Umieszczona z przodu etykieta pozwala konsumentowi na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji na temat produktu. Ponadto ZM Pekpol wzbogaciły ofertę wyrobów plastrowanych o nowe asortymenty. Obecnie pełna oferta produktów plastrowanych firmy obejmuje 20 asortymentów.

O firmie:
pekpol zmenia opakowaniaPekpol to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku od ponad 30 lat (początki działalności sięgają 1974 roku). Zakłady Mięsne prowadzą aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Litwa i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny podrobowe oraz wyroby blokowe. Sztandarowym produktem firmy są parówki „Paryżanki”, które już dwa razy zdobyły laur konsumenta NAJLEPSZE W POLSCE. Pekpol wciąż poszerza asortyment oraz unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie. Tym samym produkty dostępne są w wielu krajach Unii Europejskiej.