Firma Piab wprowadza pierwszej generacji, wysoce wydajne regulowane chwytaki do worków do obciążeń 25 kg i 50 kg, służące do paletyzacji worków z tworzywa, papieru lub tkanych.

Piab: Wysoce wydajne chwytaki do paletyzacji worków

Chwytaki występują w trzech wersjach:

  • dla worków o stałej szerokości (FBG) - idealnie sprawdzające się, gdy konieczna jest obsługa worków tylko w paru rozmiarach. FBG można dostosować do nowego rozmiaru worka w ciągu czterech minut.
  • z funkcją regulacji szerokości worka (ABG) - znajdujące zastosowanie, gdy wymagane są umiarkowane częste zmiany rozmiaru worków. ABG można dostosować do nowego rozmiaru worka w 30 sekund.
  • z serwomechanizmem do regulacji szerokości worka (SBG) - sprawnie obsługujące częste zmiany rozmiarów worka - możliwość dostosowania w ciągu kilku sekund.

 

W przypadku wszystkich modeli autonomiczne płyty wyrównują worki, zapewniając ich odpowiednie ułożenie na palecie i bardzo gęste upakowanie. Mocowane na górze zaciski worków utrzymują ich położenie na narzędziu podczas przejazdu robota do palety, umożliwiając szybką pracę i wysoką precyzję ruchów. Dla podniesienia elastyczności oferowana jest dodatkowo folia oraz haki do palet.

Firma Piab oferuje także niestandardowe narzędzia odpowiadające specyfikacji klienta, jeśli standardowa oferta nie spełnia jego oczekiwań.

 

Dowiedz się więcej o firmie Piab

 

Źródło: Piab