Firma Plast-Box uruchomiła nowy serwis internetowy Plast-Box Polska. Serwis ma odświeżony wizerunek graficzny i nową funkcjonalność.

Serwis oparty jest na nowoczesnej aplikacji eZpublish, która zapewnia możliwość zarządzania zawartością serwisu, za wdrożenie odpowiedzialna firma mediaSELF.

Plast-Box koncentruje swoją działalność na wytwarzaniu nowoczesnych opakowań z tworzyw sztucznych. Swoją ofertę kieruje do firm przemysłu chemicznego (farb i lakierów) i spożywczego (opakowania jednostkowe i zbiorcze). Potencjał produkcyjny tworzą wysokowydajne nowoczesne wtryskarki zestawione w linie produkcyjne.

Długoterminowa strategia rozwoju Plast-Box zakłada utrzymanie uzyskanej pozycji na rynku produktów z tworzyw sztucznych. W tym celu Spółka planuje umacnianie swojej pozycji na rynku krajowym oraz ekspansję na rynku ukraińskim, a także pozyskanie odbiorców z nowych segmentów branżowych. Realizacja tych zamierzeń nastąpi poprzez modernizację posiadanego wyposażenia produkcyjnego oraz wdrożenie nowej technnologii nadruku, zgodnej z obowiązującymi obecnie standardami technicznymi na rynkach Europy Zachodniej.

Produkty Plast-Box
a) Wiadra plastikowe o różnych pojemnościach i kształtach, stosowane w:
- przemyśle chemicznym do pakowania farb i lakierów wodorozcieńczalnych, klejów, środków czystości, olejów i smarów, nawozów sztucznych i środków ochrony roślin,
- przemyśle materiałów budowlanych do pakowania gładzi, tynków, zapraw gipsowych,
- przemyśle spożywczym do pakowania kiszonek, sałatek warzywnych, dżemów, sosów, majonezów, lodów, przetworów rybnych, gotowej żywności.

b) Skrzynie plastikowe o różnych pojemnościach i wzorach użytkowych. Stosowane w: przemyśle spożywczym do pakowania pieczywa, mięsa, nabiału, warzyw, owoców.

c) Palety plastikowe,

d) Wyspecjalizowane pojemniki m.in na odpady szpitalne.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Źródło: Plast-Box S.A. - www.opakowania.plast-box.com
Źródło: ''