Plast-Box, producent opakowań z tworzyw sztucznych, znany niemal we wszystkich europejskich krajach, wprowadził do oferty opakowania z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem, który zapewnia łatwiejsze pobieranie wiader z podajników na liniach rozlewniczych oraz zwiększa ochronę opakowań podczas transportu.

Plast-Box z innowacyjnym rozwiązaniem

Nowe rozwiązanie zaproponowane przez Plast-Box pozwala na dostarczanie klientom opakowań, które mogą wyróżnić ich produkty na konkurencyjnym i wymagającym rynku. Zintegrowane uchwyty nie opadają na ściankę wiadra, przez co nie przysłaniają ekspozycji zdobienia.

– "Jednym z głównych powodów wprowadzenia nowego rozwiązania było dostosowanie oferty do potrzeb rynku skandynawskiego – mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – Zamierzamy wciąż zwiększać sprzedaż i w Skandynawii, i na terenie całej Europy Zachodniej, gdzie opakowanie z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem dobrze się sprawdzi" – dodaje.

Nowe zintegrowane uchwyty spółka wprowadza dla wybranych modeli wiader 3l, 5l, 10l i zapowiada poszerzenie tej opcji dla kolejnych opakowań. Plast-Box jako producent opakowań przeznaczonych dla wielu podmiotów rynku realizuje najwyższe standardy jakościowe.

Plast-Box jest producentem opakowań rozpoznawalnym niemal na całym kontynencie. Zaopatruje on przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych. Stale zwiększa udział w rynku europejskim i z powodzeniem konkuruje z wiodącymi firmami w Europie. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek. Firma istnieje od 1983 r., a od 2004 r. jest notowana na GPW. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najlepszych firm na świecie – również dzięki temu jest zaliczana do czołowych producentów twardych opakowań z tworzyw sztucznych w Europie.

 

Dowiedz się więcej o Plast-Box

 

Źródło: Plast-Box