Plast-Box S.A., znany w Europie producent opakowań z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Gazele Biznesu 2016.

Plast-Box z tytułem Gazeli Biznesu 2016

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu miała miejsce w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Jest to już XVII edycja rankingu, zorganizowana przez redakcję dziennika Puls Biznesu. O tytuł Gazeli Biznesu może ubiegać się spółka, która w ostatnich 3 latach systematycznie zwiększała swoje przychody i ani razu nie odnotowała straty.

- "Uzyskanie po raz kolejny tytułu Gazeli Biznesu jest konsekwencją tego, że Plast-Box stale rozwija się. W minionym roku uzyskiwaliśmy satysfakcjonujące wzrosty wyników" - mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – "To miłe, że jest to szeroko dostrzegane i doceniane".

Plast-Box produkuje opakowania z tworzyw sztucznych, których odbiorcami zarówno w Polsce jak i za granicą są renomowane firmy z branży spożywczej i chemicznej. Główną pozycję asortymentową stanowią zaawansowane technologicznie, zamykane wiadra. Poza tym w ofercie całej grupy znajdują się skrzynki i produkty użytkowe, sprzedawane w sieciach handlowych. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji.

 

Więcej o rankingu Gazele Biznesu

 

Źródło: Plast-Box