Poniżej przedstawiamy firmy, które zaprezentują swoje produkty i usługi na kieleckich targach PLASTPOL w dniach 31 maja do 3 czerwca. Szczególnie gorąco zapraszamy na stoisko numer 28 naszego serwisu w pawilonie A.

Lista wystawców
1. A + E. UNGRICH GmbH + Co. KG - Mönchengladbach (D-33)
2. A.R. I H. POLIGRAFIK- Kielce (E-18)
3. A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o.- Warszawa (A-26)
4. ABPLANALP CONSULTING Sp. z o.o. - Warszawa (A-2)
5. ACC Silicones Ltd - Bridgvater Tag Gaj, UK (D-39)
6. ACRYSTAL - Souffelweyersheim, France (D-39)
7. ADEPT-SERVICE - Pruszków (E-135)
8. ADLER- Italy (E-135)
9. AGASTYL Sp. J. P.P.H. D.B.Zrajkowska, J.R.Jędrowicz- Ełk (D-12)
10. AIRTECH- Differdange, Luxembourg (D-39)
11. AJM ELECTRONICS Sp. z o.o. - Warszawa (E-59)
12. AKSON (A-5)
13. AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS Sp. z o.o.- Kostrzyn Wlkp. (D-56)
14. ALBIS POLSKA Sp. z o.o. - Poznań (B-23)
15. ALFACO POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław (E-12)
16. ALPHA Przedsiębiorstwo Zagraniczne - Kraków (C-11)
17. AMB Marek Bernaciak - Koło (E-64)
18. AMBERSIL (E-59)
19. AMHIL Europa Sp. z o.o. - Krokowa (A-15)
20. AMIS Maschinen Vertriebs GmbH - Germany (C-44)
21. AMOD - Andrzej Modrzewski - Warszawa (D-42)
22. AMPACET POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (A-17)
23. AMPCO METAL Sp. z o.o. - Gniezno (E-107)
24. AMTEC GmbH - Hohenwestedt, Germany (A-15)
25. ANA BIURO HANDLOWE - Łódź (B-45)
26. ANWIL S.A. - Włocławek (B-25)
27. AOKI (A-31)
28. APAFORM Sp. z o.o. - Toruń (D-61)
29. APATOR CONTROL Sp. z o.o. - Toruń (E-141)
30. API Sp. z o.o. - Ostrów Wlkp. (A-33)
31. APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Warszawa (C-84)
32. APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Warszawa (B-22)
33. ARA PNEUMATIK L.T.M. Kościelniak Sp. J. - Wrocław (E-118)
34. ARBURG POLSKA Sp. z o.o. - Opacz k/ Warszawy (B-37)
35. ARKEMA Sp. z o.o.- Warszawa (B-46)
36. ARNAUD POLSKA Sp. z o.o. - Poznań (E-57)
37. ASAHU KASEI CHEMICALS CORP. - Japan (B-42)
38. ASHLAND POLAND Sp. z o.o. - Warszawa (B-27)
39. ASMA POLSKA Sp. z o.o. - Glinianka (D-51)
40. ASS Maschinenbau (A-31)
41. ASSOCOMAPLAST- Italy (C-37)
42. ASTAT Sp. z o.o. - Poznań (E-82)
43. ASUA- Spain (B-32)
44. ATLANTIC POLYMERS POLSKA Sp. z o.o. - Łódź (C-3)
45. ATMOPOL Sp. z o.o. - Kraków (Z-1)
46. AUGUSTYNOWICZ - Pfedelbach, Germany (C-36)
47. BACKER OBR Sp. z o.o. - Pyrzyce (E-49)
48. BAGSIK TPTS - Wałbrzych (B-14)
49. BALZERS Sp. z o.o. - Polkowice (E-121)
50. BANNINGER FORMTECHNIK Sp. z o.o. - Częstochowa (D-50)
51. BA-PLAST Pośrednictwo Techniczno - Handlowe- Katowice (B-33)
52. BASELL ORLEN POLYOLEFINS Sp. z o.o. - Płock (B-20)
53. BATTENFELD EXTRUSIONSTECHNIK GmbH - Bad Oeynhausen, Germany (B-19)
54. BATTENFELD GmbH - Kottingbrunn, Austria (B-19)
55. BATTENFELD POLSKA Injection Moulding Technology Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki (B-19)
56. BAUSANO (A-27)
57. BAYER/ LANXESS (A-17)
58. BBT Sp. z o.o. - Rzeszów (D-37)
59. BC POLSKA Sp. z o.o. - Katowice (E-29)
60. BEKUM (A-31)
61. BELOTTI S.p.A. - Italy (C-60)
62. BERNEX Bimetall AG-Szwajcaria (B-31)
63. BERNHARD Ide Werkzeug- und Maschinenbau für die Kunststoffverarbeitung GmbH & Co.KG - Ostfildern, Germany (E-126)
64. BERSTORFF GmbH - Hannover, Germany (E-24)
65. BETAPLAST Beata Wojciechowska - Poznań (E-7)
66. BGH EDELSTAHL POLSKA Sp. z o.o. - Chorzów (D-28)
67. BGM MOLYDAL Sp. J. - Sobótka 1 (C-78)
68. BIBBY FACTORS POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (E-139)
69. BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Gdynia (D-16)
70. BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o.- Warszawa (C-33)
71. BILLION (B-52)
72. BOCO PARDUBICE - Pardubice, Czechy (C-9)
73. BOE-THERM-Dania (B-52)
74. BOGNER KOMEXIM Sp. z o.o. - Bydgoszcz (B-51)
75. BORGHIO SPA - Italy (B-45)
76. BORSODCHEM RT.- Kazincbarcika, Hungary (E-29)
77. BOSMANN Sp. z o.o. - Łódź (E-47)
78. BOVIN Sp. z o.o. - Gdynia (E-53)
79. BP TECHEM S.A. - Warszawa (Z-3)
80. BPS (C-57)
81. BRABENDER TECHNOLOGIE KG - Duisburg, Germany (E-108)
82. BRABENDER TECHNOLOGIE KG - Duisburg, Germany (A-7)
83. BRANSON Ultraschall GmbH - Germany (C-47)
84. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GmbH - Germany (C-44)
85. BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. - Kędzierzyn - Koźle (B-18)
86. BRINPOL PHU - Warszawa (E-76)
87. BVV- Brno (E-73)
88. C.C.JENSEN POLSKA - Warszawa (A-14)
89. C.R.CLARKE + CO LIMITED - Amman Ford, UK (C-61)
90. CAB GmbH - Karlsruhe, Germany (D-20)
91. CACCIA (A-27)
92. CAD PROJEKT - Warszawa (D-40)
93. CANNON AFROS S.p.A. - Caronno Pertusella , Italy (C-60)
94. CANNON FORMA - Thermoforming Systems, Italy (C-60)
95. CASPRO s.r.o. - Kosice, Slovakia (E-16)
96. CGI CINPRES (B-52)
97. CHEIL INDUSTRIES- Seul, Korea (B-12)
98. CHEM TREND (B-4)
99. CHEMAN S.A.-Warszawa (E-8)
100. CHEMICAL ONLINE/ PLASTICS ONLINE - Warszawa (D-26)
101. CHEMOPLASTPOL Sp. z o.o.PHU - Kraków (A-3)
102. CHEMPOL IMPORT-EXPORT Serewa Monika- Wrocław (A-7)
103. CHUAN LIH FA MACHINERY WORKS CO., LTD - Tainan Hsien, Taiwan (D-2)
104. CIECH S.A. - Warszawa (E-8)
105. CINCINNATI EXTRUSION GmbH - Austria (A-7)
106. COGNIS Deutschland GmbH - Düsseldorf, Germany (B-34)
107. COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. - Warszawa (D-20)
108. COLEX Sp. z o.o. - Zgierz (A-25)
109. COLLOIDS (C-57)
110. COLORTRONIC GmbH - Friedrichsdorf , Germany (B-24)
111. COMAC SRL - Cerro Maggiore, Italy (E-48)
112. CON PRO- Germany (A-7)
113. CONAIR - USA (A-37)
114. CONTROL TECHNIQUES- UK (E-141)
115. CORADO Krzysztof Kopania - Warszawa (E-31)
116. COREMA S.p.A. -Cinisella Balsama, Italy (E-15)
117. CORTEX CHEMICALS Sp. z o.o. - Tarnów (B-32)
118. COSMOS POLAND MACHINERY Sp. z o.o. - Wólk aKosowska (C-46)
119. COVERS S.C. PPHU- Gorzów Wlkp. (E-83)
120. CRIZAF (A-27)
121. CRODA POLAND Sp. z o.o. - Kraków (E-96)
122. DANJE-POLYMER Sp. z o.o. - Warszawa (B-4)
123. DANTOOL Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl (E-9)
124. DARPIN- Gliwice (A-4)
125. DBH OSTHANDELSGESELLSCHAFT - Warszawa (E-36)
126. DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o. - Kwidzyn (D-29)
127. DELCAM - Birmingham, UK (E-98)
128. DELTA ENGINEERING - Ophasselt, Belgium (C-51)
129. DELTA-TECHNIKA Sp. z o.o. - Lublin (E-114)
130. DEMAG PLASTICS GROUP Sp. z o.o. - Częstochowa (B-35)
131. DENISON Hydraulics - Vierzon, France (B-33)
132. DEREI Biuro Przedstawicielskie Firm Zagranicznych - Warszawa (B-40)
133. DESMA- Klöckner Desma Elastomertechnik- Germany (B-40)
134. DEUTSCHE LEASING POLSKA S.A. - Warszawa (C-22)
135. DIPRE- Italy (B-52)
136. DISPENSING AUTOMATION Ltd - Cambridgeshirm, UK (D-39)
137. DISTRELEC- Szwajcaria (E-82)
138. D-M-E BELGIUM - Mechelen, Belgium (B-1)
139. DOPAK Sp. z o.o. - Wrocław (A-31)
140. DOSPEL CZĘSTOCHOWA Asteniusz Myśliwiec- Częstochowa (C-1)
141. DOW AUTOMOTIVE AG - Freienbach, Szwajcaria (D-39)
142. DOW PLASTICS (C-57)
143. DREI-S-WERK - Schwabach, Germany (D-50)
144. DS. & M srl - Italy (E-16)
145. DSM ENGINEERING PLASTICS - Holland (C-16)
146. DUPONT POLAND Sp. z o.o. - Warszawa (C-32)
147. DURESCO GmbH - Basel, Germany (D-39)
148. DYMAX Europe GmbH - Frankfurt am Main, Germany (D-39)
149. DYNACON (A-27)
150. DYNISCO SPOL SRO - Dolni Becva, Czechy (E-25)
151. E & B CHEMICALS (D-31)
152. EASTMAN Chemical Deutschland GmbH - Kolonia, Germany (A-26)
153. EATON - WILLIAMS Ltd - Edenbridge, UK (C-67)
154. ECTA HANDELSGESELLSCHAFT mbH - Berlin, Germany (A-8)
155. EDELSTAHL WITTEN - KREFELD GmbH, Germany (A-35)
156. EDULANA/S - Aarhus, Dania (B-34)
157. EFFBE GmbH - Raunheim, Germany (E-105)
158. EFI LTD - Lowestoft, UK (C-63)
159. EKOCHEM PW WW Piotr Wróblewski- Toruń (D-63)
160. EKOMER k. Wróblewska Sp. J. - Toruń (E-6)
161. ELBI WROCŁAW Sp. z o.o. - Wrocław (B-26)
162. ELCER S.C. Zakład Wytwarzania Wyrobów Ceramicznych i Elementów Grzejnych - Światniki Górne (E-28)
163. ELFA POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (C-28)
164. ELJOT Sp. J. PPU- Kowalewo Pomorskie (E-19)
165. ELLEDUE- Italy (E-124)
166. ELWIK PPU- Warszawa (C-19)
167. EMIS Sp. z o.o. - Warszawa (E-142)
168. EMS - GRIVORY- Szwajcaria (A-23)
169. ENGEL AUSTRIA GmbH - Schwertberg, Austria (A-32)
170. ENGIN PLAST - Italy (E-135)
171. ENPLAST PLASTIK KIMYA SAN.VE TIC A.S. - Kocaeli, Turkey (B-12)
172. ENSINGER POLSKA Sp. z o.o. - Leszno (C-38)
173. ENTRO HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa (C-31)
174. EREMA (A-27)
175. ERGIS S.A. Z.S.W. w warszawie - Wąbrzeźno (E-41)
176. ERMAFA Kunststofftechnik Chemnitz GmbH - Germany (C-41)
177. ESTRA A.K.Barczyńscy - Łódź (E-71)
178. ETA Kunststofftechnik GmbH-Germany (B-31)
179. EXERON GmbH - Winzeln, Germany (A-12)
180. EXFOLMO WZWH - Sochocin (B-54)
181. EXPANCEL - Sundsvall, Sweden (D-56)
182. EXPOMACH Andrzej Sieredziński- Warszawa (E-66)
183. EXTRUSION - Leopoldshafen, Germany (E-27)
184. EXTRUSION SRL - Imola, Italy (D-22)
185. FCPK - Bytów Sp. z o.o. - Bytów (B-41)
186. FERENC (B-52)
187. FERRO (D-31)
188. FERROMATIK MILACRON MASCHINENBAU GmbH - Malterdingen, Germany (B-24)
189. FERRO-TERM Sp. z o.o. - Łódź (D-64)
190. FIRMA CHEMICZNA DWORY S.A. - Oswięcim (B-17)
191. FISA Ultraschall GmbH - Kandel , Germany (E-129)
192. FLORIDIENNE CHEMIE - Belgium (A-7)
193. FOLITEC (E-68)
194. FOMPOL Fabryka Opakowań Multimedialnych - Katowice (C-29)
195. FONG KEE IRON WORKS, CO., LTD- Tainan, Taiwan (D-3)
196. FORMET S.A. Fabryka Form Metalowych- Bydgoszcz (A-12)
197. FORMIPLAST Zakład Produkcji Form Wtryskowych - Mińsk Mazowiecki (D-19)
198. FORMPLAST Purkert s.r.o. - Jablonne nad Orlici, Czechy (E-79)
199. FREDEN BIS S.C., A.Nitschke & M.Suchecki - Poznań (B-39)
200. FREDEN BIS S.C., A.Nitschke & M.Suchecki - Poznań (B-5)
201. FRIGOSYSTEM (B-52)
202. FRIUL FILIERE SpA- Buia, Italy (C-55)
203. FRP SERVICES EUROPE - Aix en Provence Cedex 3, France (E-2)
204. GABRIEL- CHEMIE BOHEMIA s.r.o. - Lane Bohdaneč, Czechy (B-55)
205. GALWAN PPHU Wacław Popławski - Elbląg/ Gronowo Podgórne (E-119)
206. GAMART S.A. PPHU - Jasło (B-53)
207. GDK spol. S.r.o. - Karlovy Vary, Czechy (C-73)
208. GE ADVANCED MATERIALS PLASTICS - Bergen op Zoom, Netherlands (C-8)
209. GEIGER HANDLING (B-26)
210. GENERAL ELECTRIC PLASTICS (B-4)
211. GENERAL PLASTICS Sp. z o.o. - Warszawa (C-23)
212. GERCO GmbH & Co. KG - Sassenberg, Germany (B-34)
213. GGS TECHNOLOGIES (A-5)
214. GIMA GmbH- Radom (C-29)
215. GLEBA TRADING MACHINERY - Bieruń (C-52)
216. GLOBAL COLORS POLSKA S.A. - Kędzierzyn - Koźle (B-15)
217. GMB - F.MANNUSS GmbH - Sternenfels, Germany (C-40)
218. GNEUSS KUNSTSTOFFTECHNIK GmbH - Bad Oeynhausen, Germany (B-14)
219. GRADEX- Oleśnica (C-36)
220. GRAFE Advanced Polymers GmbH - Blankenhain, Germany (C-5)
221. GRAFORM (A-5)
222. GRASSO Sp. z o.o. - Gdynia (B-10)
223. GREEN BOX (A-27)
224. GREYNER - Austria (A-7)
225. GROLMAN Sp. z o.o. - Bydgoszcz (D-41)
226. GROSSENBACHER APPARATEBAU (B-26)
227. GRUBER & CO GROUP - Pettenbach, Austria (E-104)
228. GUMMIWERK KRAIBURG GmbH & Co. KG - Waldkraiburg, Germany (C-83)
229. GÜNTHER Technika Gorących Kanałów s.c. - Warszawa (E-23)
230. GWK - Kierspe, Germany (B-19)
231. HAGMED Zając i Tomaszewski S.J., Zakład Tworzyw Sztucznych - Rawa Mazowiecka (D-36)
232. HAMBURSKA SPÓŁKA HANDLOWA HSH Sp. z o.o.- Warszawa (C-16)
233. HANYANG ZAS Sp. z o.o. - Elbląg (E-38)
234. HASCO POLSKA Sp. z o.o. - Bydgoszcz (A-18)
235. HAUG GmbH & Co. KG - Germany (C-47)
236. HEDRICH GmbH - Katzenfurt, Germany (D-39)
237. HELMAR Jacek A.Dobrowiecki - Warszawa (D-65)
238. HERBOLD Meckesheine GmbH - Meckesheim, Germany (C-42)
239. HERZ POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (E-134)
240. HEUBACH - Germany (C-16)
241. HFB Sp. z o.o. - Wolin (A-36)
242. HOTSET (A-19)
243. HUBER & GRIMMER - Germany (C-31)
244. HUNTSMAN Advanced Materials- Everberg, Belgium (D-39)
245. HUT - TRANS KATOWICE Sp. z o.o. - Chorzów (E-5)
246. HUZAP BUDOWA MASZYN Sp. z o.o. - Bytom (E-45)
247. HYDAC Sp. z o.o.- Mikołów (E-46)
248. HYDRO-WTRYSK-PLAST - Żywiec (B-33)
249. HYPERLAST LIMITED - High Peak, Perbyshire, UK (E-89)
250. IFW - Austria (A-7)
251. ILLIG (E-68)
252. IMAJE GmbH - Stutgard,Germany (D-20)
253. IMAKOR Sp. z o.o. - Łódź (E-99)
254. IMG PLASTEC DEUTSCHLAND GmbH - Bad Soden am Tauwus, Germany (D-15)
255. IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Oddział Norgren Herion - Warszawa (C-34)
256. INCOE INTERNATIONAL - Rödermark, Germany (D-14)
257. INFOMAX S.J. - Kielce (E-54)
258. INFORCHAIN DIGITAL TECHNOLOGY - Taipei, Taiwan (D-3)
259. ING.ČASTULIK, LTD - Bratislava, Slovak Republic (E-123)
260. INGENIEURBURO AT - München, Germany (C-47)
261. INNO-COMP LTD - Tiszaujvaws, Hungary (B-34)
262. INNO-PLAST GmbH - Berlin, Germany (E-37)
263. INSTALACJE ST - Mińsk Mazowiecki (E-3)
264. INSTALATOR POLSKI Sp. z o.o. - Warszawa
265. INTER STAL CENTRUM Sp. z o.o. - Dziekanów Polski/ Łomianki (C-7)
266. INTER STAL CENTRUM Sp. z o.o. - Łomianki (C-48)
267. INTERMINGLASS Sp. z o.o. - Wałbrzych (E-84)
268. INVERA S.R.O. - Rakovnik, Czechy (E-132)
269. IPM EXTRUSION - Warszawa (C-55)
270. ITA Sp. J. - Poznań (E-14)
271. ITALTECH S.P.A. - Brescia, Italy (C-35)
272. ITIB MACHINERY INTERNATIONAL SPA- Brescia, Italy (D-10)
273. ITIB POLAND Sp. z o.o. - Bielsko-Biała (D-10)
274. ITP.- Tilton, USA (D-39)
275. ITW MORLOCK Gmbh- Dornstetten, Germany (D-39)
276. IZO-ERG S.A. Zakład Tworzyw Sztucznych - Gliwice (D-58)
277. J & A (D-31)
278. JANTAR Sp. z o.o. - Bielsko-Biała (D-60)
279. JARMEX Jarosław Siekierczak - Poznań (B-19)
280. JAZON Sp. z o.o. - Białystok (C-18)
281. K.FINKE GmbH-Germany (A-23)
282. KAI MEI Plastic Machinery (C-25)
283. KAMADO S.C. D.Pierożyński, D.Sitnik - Pierożyńska - Raszyn (D-45)
284. KASE EQUIPMENT - Valley View - OH, USA (E-87)
285. KAUCUK A.S. - Krlalupy, Czechy (B-12)
286. KAUTEX MASCHINENBAU - Bonn, Germany (B-40)
287. KB IMPACT - Poznań (E-128)
288. KENDROMED Sp. z o.o. - Wrocław (E-17)
289. KIC-PAK Zakład Produkcyjno-Handlowy, Zdzisław Kiciński, Irena Kicińska i Lidia Kicińska - Siedlecka Sp. J. - Płock (E-66)
290. KISTLER INSTRUMENTE AG, -Szwajcaria (D-65)
291. KITZMHAN- Germany (A-7)
292. K-K-FORM (A-5)
293. KLG Sp. z o.o. (A-5)
294. KLIWEKO Biuro techniczno - Handlowe Sp. z o.o. - Mogilany (C-50)
295. KOCH TECHNIK (B-26)
296. KOLOR GRAF - Warszawa (E-133)
297. KOM-ODLEW Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. - Kraków (E-117)
298. KOMPRESS Sp. z o.o. PPHU - Warszawa (C-69)
299. KONEK PSN - Bydgoszcz (A-10)
300. KONIKA MINOLTA PHOTO IMAGING POLSKA Sp. z o.o.- Warszawa (E-21)
301. KONIMPEX Sp. z o.o. - Konin (E-102)
302. KONRIMA Sp.J. K.Sadowski, J.Lipka - Warszawa (C-15)
303. KORAM ZZM POLAND Sp. z o.o. - Warszawa (E-109)
304. KOREA ENGINEERING PLASTICS CO., LTD - Seul, Korea (B-12)
305. KORPORACJA KGL S.A. - Izabelin (B-12)
306. KRAIBURG TPE (B-4)
307. KRAIBURG TPE- Germany (C-83)
308. KRAKCHEMIA S.A. - Kraków (D-5)
309. KRAUSS MAFFEI- München, Germany (B-34)
310. KRAUSS-MAFFEI - Germany (A-31)
311. KROSGLASS Sp. z o.o. - Krosno (E-86)
312. KUHNE (E-68)
313. LAABS KUNSTSTOFF RECYCLING GmbH - Holzminden,Germany (B-54)
314. LANE PUNCH TECH Ltd- Hailsham, East Sussex, UK (E-105)
315. LANKWITZER POLSKA Sp. z o.o. - Opole (E-1)
316. LEONHARD BREITENBACH GmbH- Germany (B-31)
317. LG Chem Ltd. - Seul, Korea (C-3)
318. LIFOCOLOR FARBPLAST Sp. z o.o. - Bydgoszcz (E-62)
319. LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. - Kraków (B-50)
320. LM FORMET- Bydgoszcz (B-24)
321. LOHMANN Sp. z o.o. - Sopot (C-39)
322. LORENZ GmbH - Mollage, Germany (D-39)
323. LUMEL S.A. - Zielona Góra (D-46)
324. LZ MACHINES - Bydgoszcz (B-52)
325. M & A CEFTA Sp. z o.o. 0 Warszawa (D-31)
326. M.B. MARKET Ltd. Sp. z o.o. - Baniocha (B-44)
327. M.C. MEDIA CONSULTING - Warszawa (C-77)
328. M.O.S.S SRL - Reggio Emilia, Italy (C-43)
329. MADAG Primting System AG - Dornstetten, Germany (D-39)
330. MAGUIRE (A-27)
331. MAMATA MACHINERY PVT LTD - Ahmedabad, Indie (C-82)
332. MANEX Sp. z o.o. - Kraków (C-71)
333. MANIFATTURA CATTANEO SPA - Samarate, Italy (E-127)
334. MANN + HUMMEL (B-52)
335. MARSEILLE Sp. z o.o. - Niepołomice (B-11)
336. MAR-TET Biuro Inzynieryjno- Techniczne - Kraków (B-33)
337. MASTER COLORS - Wrocław (B-9)
338. MASTERCHEM S.J. - Przylep (C-27)
339. MATILA INDUSTRIAL - Taiwan (E-135)
340. MATTEC LTD- Sheffierd, UK (C-70)
341. MAYWO - Germany (C-31)
342. MB BARTER AND TRADING S.A. - Szwajcaria (C-4)
343. MBT POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (C-4)
344. MC TECHNOLOGY SERVICE - Siemianowice Sląskie (D-43)
345. MDL RODIS - Soulitz, France (D-50)
346. MECADAT CAD/CAM Computersysteme GmbH - Langenbach, Germany (E-112)
347. MECCANOPLASTICA SRL - Campi Bisenzio (FL), Italy (C-43)
348. MECHANIK - Warszawa
349. MEECH STATIC ELIMINATORS ltd- UK (C-31)
350. MERCK Sp. z o.o. - Warszawa (B-16)
351. MERQUINSA- Spain (A-23)
352. METAL WORK POLSKA Sp. z o.o.- Poznań (C-21)
353. METALCHEM Instytut Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Toruń (E-106)
354. METALS MINERALS Sp. z o.o. - Warszawa (E-129)
355. MEUSBURGER GEORG GmbH & Co - Wolfurt, Austria
356. MEXIM S.A. Bożena Honc - Wrocław (C-65)
357. MILAR Sp. z o.o. - Milanówek (D-39)
358. MILIMEX - Warszawa (C-12)
359. MING LEE INDUSTRIAL (HK) LTD - Hong Kong (D-1)
360. MIR SPA - Brescia, Italy (C-30)
361. MITSUI & CO. DEUTSCHLAND GmbH - Warszawa (B-3)
362. MIXACO - Germany (A-7)
363. MKV PLAST Sp. z o.o. - Białogard (C-24)
364. MMT - Germany (A-7)
365. MODITEC - Marennes, France (E-131)
366. MOLD MASTERS EUROPA GmbH - Baden - Baden, Germany (A-16)
367. MOLDFLOW GmbH - Germany (A-5)
368. MORETTO (A-27)
369. MP COMPOUNDS (C-57)
370. MTA S.R.L. -Tribano, Italy (B-10)
371. MTL ASCO Sp. z o.o. - Pyskowice (Z-2)
372. MUEHSAM Jan Krzysztof - Warszawa (A-27)
373. MULTIBASE-France (A-23)
374. MULTISTAL & LOHMANN - Poznań (E-52)
375. NAN PAO RESINS CHEMICAL CO., LTD - Taipei, Taiwan (D-7)
376. NARZĘDZIOWNIA PRZYLEP S.A. - Przylep (C-27)
377. NATEX Sp. z o.o. PPH - Warszawa (A-11)
378. NETSTAL (A-27)
379. NEUE HERBOLD- Sinsheim Reihen, Germany (B-34)
380. NEWTECH SOLUTIONS Sp. z o.o. - Nowa Sól (E-42)
381. NICOM COMPUTERS Jacek Jaksan, Tomasz Szymański - Rzeszów (C-80)
382. NIEWIADÓW S.A. Zakład Sprzętu Precyzyjnego - Ujazd (E-69)
383. NILTECH N.Radek, L.Kumański - Morawica (E-140)
384. NISSEI ASB GmbH - Düsseldorf , Germany (C-2)
385. NORD SRL - Concorezzo, Italy (E-60)
386. NORDMANN, RASSMANN POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (C-17)
387. NOVA FRIGO - Italy (A-37)
388. NOVAPAX KUNSTSTOFFTECHNIK GmbH - Germany (B-5)
389. O.R. LASERTECHNOLOGIE GmbH - Dieburg, Germany (B-39)
390. OBERON Robert Dyrda- Inowrocław (B-43)
391. OBERON Robert Dyrda- Inowrocław (E-14)
392. OBERON Sp. z o.o.Przedsiebiorstwo Rozwoju i Wdrożeń - Warszawa (D-34)
393. OLGRUM Sp. z o.o. - Olkusz (C-68)
394. OMYA POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (B-38)
395. ONI (A-31)
396. OPAKOMET - Kraków (D-17)
397. ORWAK POLSKA Sp. z o.o. - Łódź (C-81)
398. OŚRODEK TECHNICZNY A.MARCINIAK - Warszawa (A-19)
399. P & F WARTACZ PHU Paweł Wartacz - Wrocław (A-37)
400. PANNUNION Packaging Ltd - Szambathely, Hungary (B-34)
401. PARKER Hannifin Sp. z o.o. - Warszawa (B-33)
402. PATREX P.P.H.U. Import- Export Ireneusz Sowa - Elbląg (E-122)
403. PETER LACKE POLSKA - Św. Katarzyna (E-61)
404. PETROFINA S.A. Oddział w Polsce - Warszawa (B-46)
405. PHMET Sp. z o.o. - Radwanice (C-65)
406. PIERIK INDUSTRIAL AUTOMATION - Hengelo, NL (C-58)
407. PIETRUCHA S.C. A.Pietrucha & D.Ejchman - Błaszki (E-111)
408. PIOMET Piotrowski i Biel Sp. J. - Częstochowa (D-49)
409. PIOTROWICE Sp. z o.o. ZPSCHiM- Zawichost (E-55)
410. PIPE COIL TECHNOLOGY LTD - Wallsend, UK (C-72)
411. PLAS MEC SRL - Lovate Pozzolo, Italy (C-54)
412. PLAST LINE- Wrocław (B-8)
413. PLAST MARKET Sp. z o.o. - Stare Babice (B-36)
414. PLASTECH - H.ZAWISTOWSKI ZTPTS- Warszawa (A-6)
415. PLASTECH -Wydawnictwo Poradników i Książek Technicznych - Warszawa (A-6)
416. PLASTICS MACHINERY COMPLETE S.C. - Rzgów, Starowa Góra (E-137)
417. PLASTICS REVIEW /CHEMICAL REVIEW - Warszawa (C-85)
418. PLASTOCHEM WROCŁAW Sp. z o.o. - Wrocław (B-34)
419. PMT S.A. - Herstal, Belgium (D-18)
420. POLIMARKY Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe- Rzeszów (A-1)
421. POLIMER CENTRUM Sp. z o.o. Polska Grupa Dystrybucyjna - Łódź (D-8)
422. POLIPAK PPH - Środa Wlkp. (C-75)
423. POLPACK Sp. z o.o. - Warszawa (D-27)
424. POL-SERVICE Majcher, Bober Sp. J. - Budziwój (C-14)
425. POLSURWIS-CHEM Sp. z o.o. - Łódź (E-116)
426. POLYMERS- MONEY - Kijów, Ukraina (D-54)
427. POLYONE POLSKA Sp. z o.o. - Kraków (C-6)
428. PONAR - ŻYWIEC Sp. z o.o. - Żywiec (A-4)
429. POZIOM S.C. - Gliwice (E-75)
430. PREMA - France (C-82)
431. PREMIUM TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Warszawa (D-21)
432. PRINTY POLAND COLOP POLSKA - Bytom (E-18)
433. PRODUS (A-5)
434. PROFILEX S.C. P.P.H.U. J. Bujnowski, A.Kaczmarek - Łask (C-66)
435. PRO-LAB Sp. z o.o. PPHU - Włocławek
436. PROMAPLAST SRL - Italy (C-37)
437. PROMOTECH Sp. z o.o. (C-56)
438. PRONAR Sp. z o.o. - Narew (E-92)
439. PRONAR Sp. z o.o. - Radom (E-93)
440. PSPTS- Warszawa (A-30)
441. PTI Plastik-Technik-Vertriebs GmbH - Berlin, Germany (A-36)
442. PULVER POLSKA mgr Henryk Ośko - Warszawa (E-113)
443. QS GROUP S.p.A. - Italy (C-31)
444. RADICI- Villa d'Ogna, Italy (B-34)
445. RAPID GRANULATOR AG (A-27)
446. RAPRA TECHNOLOGY LTD- Shropshire , UK (C-10)
447. RAVAGO (C-57)
448. REAGENS DEUTSCHLAND GmbH - Lohne, Germany (B-19)
449. REIFENHÄUSER- Troisdorf, Germany (B-40)
450. REIFFEISEN - LEASING POLSKA S.A. - Warszawa (E-81)
451. RENISHAW Sp. z o.o. - Warszawa (D-47)
452. REPORTER CHEMICZNY- WYDAWNICTWO J.ROMANOWSKI - Warszawa (E-44)
453. RESILUX (D-31)
454. RESINEX Sp. z o.o. - Warszawa (C-57)
455. RETTENMAIER POLSKA - Warszawa (A-24)
456. RHODIA (C-57)
457. RHODIA POLYAMIDE POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp. (E-33)
458. RINCO ULTRASONICS AG - Romanshorn 1, Switzerland (E-56)
459. ROAL S.C. - HEATLOCK - Poznań (E-74)
460. ROBINA Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą (E-63)
461. ROMATEX Dostawy Maszyn i Urządzeń do Obróbki Metali - Warszawa (A-12)
462. ROSTI POLSKA Sp. z o.o. - Białystok (C-26)
463. RP COMPOUNDS (C-57)
464. RRD TOOL AND ENGINEERING Ltd - Sutton in Ashfild Notts, UK (C-74)
465. RTP- BUREAU COMMERCIAL - Nuits Saint Georges, France (B-12)
466. RYNEK TWORZYW - Warszawa (E-35)
467. S + S GmbH - Germany
468. S.B.I. srl - Italy (E-16)
469. S.I.S.E.-France (A-23)
470. S.S.K. - Taiwan (E-135)
471. S.S.T. FRANCE - Bordeaux, France (D-52)
472. SCHWING Fluid Technik Gmbh-H - Meukirchen - Vluyn, Germany (E-95)
473. SCORPIO Sp. z o.o. - Łódź (E-22)
474. SCREWTEC Sp. z o.o. - Racula (E-94)
475. SEARTEX Wagner GmbH - Saerbeck, Germany (D-39)
476. SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. - Szczecin (D-55)
477. SEMBODJA POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (A-17)
478. SENCAR MACHINERY CO., LTD - Taipei, Taiwan (D-6)
479. SENOPLAST POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa (C-31)
480. SEPRO (A-27)
481. SICA - Italy (A-7)
482. SILIKONY POLSKIE Sp. z o.o. Zakład Chemiczny - Nowa Sarzyna (E-91)
483. SIMAR FöRDERTECHNIK GmbH- Vaihingen/Enz, Germany (B-19)
484. SIMCO - Holland (E-135)
485. SIRUS ELECTRIC SRL - Vigevamo, Italy (E-85)
486. SKB SYKORA S.v.O. - Czechy (C-31)
487. SLOVNAFT a.s. - Bratislav, Slovakia (C-59)
488. SO.F.TER. S.p.A. - Forli', Italy (C-12)
489. SOLGAM Sp. z o.o. - Jasło (E-39)
490. SOLIDEXPERT (C-56)
491. SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. - Warszawa (B-7)
492. SOMECO - Warszawa (C-42)
493. SOUTH WEST - Belgium (A-7)
494. SPECIAL SPRINGS s.r.l. -Rosa, Italy (E-105)
495. SPECTRO-LAB Jan Borkowski- Warszawa (E-78)
496. SPM Polska Sp. z o.o. - Białystok (C-58)
497. STAMIXCO (A-27)
498. STANDEX INTERNATIONAL GmbH - Germany (B-5)
499. STÄUBLI Łódź Sp. z o.o. - Łódź (B-2)
500. STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. - Gdańsk (D-59)
501. STORK PLASTICS MACHINERY B.V. - Hengelo, Holland (C-58)
502. SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych K.Rek, A.Krzanowski Sp. J. -Sulejówek (E-88)
503. SYNVENTIVE MOLDING SOLUTIONS GmbH - Benshein , Germany (D-38)
504. T & F PLAST TRADE Sp. z o.o. - Grudziądz (E-65)
505. TADPLAST PPH Tadeusz Jędryszczak - Koszalin (A-9)
506. TAMPO PROFI S.C. - Warszawa (E-133)
507. TAMPOTECHNIKA Jan Tryburcy - Warszawa (c-64)
508. TANGRAM PET Technology - Warszawa (C-2)
509. TBT TAJWAŃSKIE BIURO TECHNICZNE - Warszawa (C-25)
510. TCT POLSKA Sp. z o.o. - Sochaczew (C-86)
511. TECHMOLD (A-5)
512. TECHNO PLASTIC SRL - Italy (B-45)
513. TECHNOSOLUTIONS Sp. z o.o. - Sosnowiec (C-30)
514. TECNOMATIC- Italy (E-135)
515. TECNOMATIC S.p.A. -Bergamo, Italy (E-32)
516. Teijin Chenicals Ltd. - Tokyo, Japan (C-3)
517. TELKOM TELOS S.A. - Kraków (E-97)
518. TER HELL PLASTIC - Germany (C-16)
519. TERMIK Sp. z o.o. - Mragowo (E-103)
520. THE BRITISH PLASTICS FEDERATION - London, UK (C-62)
521. THERMOPLAY (A-19)
522. THERMOTEC- Poland (C-51)
523. THOMSEN TEMPCOLD Sp. z o.o. - Warszawa (D-35)
524. THYSSEN DURO METALL - Germany (C-47)
525. THYSSENKRUPP MATERIALS - Austria (A-35)
526. THYSSENKRUPP STAHLUNION POLSKA Sp. z o.o. - Katowice (A-35)
527. TISZAI VEGYI KOMBINAT RT. - Tiszaúsvaros, Hungary (C-59)
528. TIZ IMPLEMENTS Sp. z o.o. - Sulejówek (E-136)
529. TMVK - Gladbeck, Germany (E-72)
530. TOMACO - INTRO Sp. z o.o. - Radomsko (E-105)
531. TOMASZ GALIŃSKI - Gorzów Wlkp. (D-48)
532. TOMIR S.C. - Warszawa (E-68)
533. TOOLMET Sp. z o.o. PPUH - Czechowice - Dziedzice (E-11)
534. TOOLS FACTORY Sp. J. Stankiewicz A. , Stankiewicz T., Popławski R. - Wiązowna (C-76)
535. TOP TECHNIK Wacław Szeląg - Gliwice (E-15)
536. TORAY- Spain (B-32)
537. TORUS Sp. z o.o. - Warszawa (E-98)
538. TOSAF (C-57)
539. TRADE SERVICE Sp. z o.o. - Luboń (B-52)
540. TRANSCORN Sp. z o.o. - Olsztyn (E-34)
541. TRANS-WEST GmbH - Środa Wlkp. (B-31)
542. TRIA (B-52)
543. TUBES International Sp. z o.o. - Poland (C-21)
544. TUPLEX Sp. z o.o. - Warszawa (D-30)
545. TWORZYWA - Gliwice (A-29)
546. TWORZYWA SZTUCZNE I CHEMIA - Racibórz (E-101)
547. TWORZYWA.COM.PL - Bydgoszcz (A-28)
548. TYREX P.W. Sp. z o.o. - Kozy (C-20)
549. UGS Sp. z o.o. - Warszawa (E-4)
550. ULTRABATCH SRL - Lerro Maggiore, Italy (E-124)
551. UNICOR - Germany (A-7)
552. UNILOY-MILACRON (A-27)
553. UNIROB S.C. Marcin i Paweł Kubiccy - Warszawa
554. UNIVERSAL PLAST MASCHINEN GmbH - Meinerzzhagen, Germany (B-19)
555. URZĄD MIASTA- Kielce (E-138)
556. VAN DEN BRIK BV - Harskamp, Netherlands (C-58)
557. VEGA (A-19)
558. VELOX GmbH - Hamburg, Germany (B-42)
559. VGT Polska Sp. z o.o. - Niepołomice (C-12)
560. VIBA S.P.A. - Tradate (VA), Italy (B-12)
561. VICTOR Taichung Machinery Works (C-25)
562. VIDEOJET TECHNOLOGIES Sp. z o.o. - Jaworowa, Raszyn (E-51)
563. VIEBAHN Pressen Systeme GmbH - Gummersbach, Germany (B-19)
564. VIRGINIO NASTRI (A-31)
565. VISI-POL - Murowana Goślina (E-74)
566. VISI-SERIES Software- UK (E-112)
567. VOGEL GmbH & Co.KG - Maisprach, Szwajcaria (D-39)
568. WADIM PLAST Sp. J. - Michałowice (A-22)
569. WANNER TECHNIK (B-26)
570. WEIMA MASCHINENBAU GmbH - Germany (C-77)
571. WEIMA MASCHINENBAU GmbH - Germany (A-27)
572. WEMA Beheizungstechnik GmbH-Germany (B-31)
573. WEMA Werkzeug - und Maschinenbau GmbH - Lindau, Germany (D-62)
574. WEMO-Szwecja (B-52)
575. WENTWORTH TECH Sp. z o.o. - Poniatowa (A-15)
576. WEP Ltd Sp. z o.o. - Warszawa (A-23)
577. WEST Sp. z o.o. - Swarzędz (D-11)
578. WIBROINSTAL PPP - Katowice (D-32)
579. WIRTUALNY PLASTPOL (A-28)
580. WITTMANN (A-31)
581. WYDAWNICTWO MEDIADRUK Waldemar Tytko - Racibórz
582. WYKROMET S.A. Fabryka Urządzeń Mechanicznych- Częstochowa (D-44)
583. XENON Spółdzielnia Pracy Chemików - Rabień (E-26)
584. YANKO Sp. z o.o. - Rzeszów (D-53)
585. YEAR-CHANCE MACHINERY WORKS CO., LTD - Tainan Hsien, Taiwan (D-9)
586. ZACHEM S.A. Zakłady Chemiczne - Bydgoszcz (C-79)
587. ZAHORANSKY AG - Todtnau-Geschwend, Germany (E-115)
588. ZAKŁAD KOMPOZYTÓW Sp. z o.o. - Czosnów (E-58)
589. ZAKŁAD MECHANIKI PRECYZYJNEJ - Gliwice (D-66)
590. ZAKŁADY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ BP Sp. z o.o. (D-40)
591. ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A. - Kędzierzyn - Koźle (D-4)
592. ZAKŁADY AZOTOWE w Tarnowie - Moscicach S.A. - Tarnów (B-21)
593. Zakłady Tworzyw Sztucznych ERG-BIERUŃ - Bieruń (E-43)
594. ZALCO Sp. z o.o. - Warszawa (C-56)
595. ZELMER Zakład Narzędziowy (A-19)
596. ZEMAT Sp. z o.o. - Łódź (E-99)
597. ZEPPELIN SILO UND APPARATETECHNIK (B-26)
598. ZHEJIANG JINHAL PLASTIC MACHINERY CO., LTD - Zhoushan, China (D-23)
599. ZUTECH (A-5)
600. ZWIĄZEK NARZĘDZIOWCÓW REGONU BYDGOSZCZ - Bydgoszcz (A-5)
601. ZWICK POLSKA -SERVICE - ŁÓDŹ (E-67)
602. ZYCH S.A. - Karczew (D-24)

Źródło: ''

Komentarze

  • NIEZADOWOLENIE

    POWINNISCIE PRZY KAZDEJ FIRMIE PODAC KONTAKT CZYLI ADRES WWW I EMAIL