XVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

PLASTPOL – lider wśród przetwórców
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL skupiają firmy z całego świata - to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej. 50% wystawców PLASTPOLu to firmy zagraniczne, a większość z nich pochodzi z Unii Europejskiej.

Na liście wystawców co roku znajduje się ponad 700 firm z ponad 30 krajów z całego świata. Z najnowszymi technologiami prezentowanymi na PLASTPOL-u zapoznaje się każdego roku ponad 17 tysięcy specjalistów. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie. Przez wieloletnią obecność w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych targi te zdążyły zbudować dobrze rozpoznawalną markę.

Na wystawie pojawiają się przedstawiciele wszystkich grup branży, a zatem dystrybutorzy, firmy tworzywowe czy producenci maszyn. Na stoiskach prezentowane są maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Targom PLASTPOL towarzyszy szereg spotkań branżowych i konferencji

PLASTPOL PLASTPOL PLASTPOL PLASTPOL PLASTPOL PLASTPOL