W dniach 28-29 czerwca br. w niemieckim Freilassing odbyły się Dni Technologii firmy Kiefel. Wydarzenie, obfitujące w liczne ciekawe prezentacje i pokazy maszyn, przyciągnęło wielu zainteresowanych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami oraz informacjami technicznymi dotyczącymi produkcji opakowań termoformowanych.

W trakcie trwania Dni Technologii firmy Kiefel, gospodarze spotkania przedstawili kompleksowe informacje w zakresie oprzyrządowania i automatyzacji procesów produkcyjnych, w tym dotyczące tematyki etykietowania w formie (IML). Swoje prezentacje przedstawili również specjaliści z firm Brückner Maschinenbau, Bosch Sprang, Mold & Matic Solutions oraz Kuhne.


Uzupełnieniem wykładów były pokazy maszyn pakujących do produkcji kubków, kapsułek typu KTR 5 Speed i KTR 6 Speed oraz do produkcji m.in. tacek, szalek, pokrywek KMD 78.1 Premium, KMD 78 Power, KMD 85 Speed.


KF Technologie, wyłączny przedstawiciel Kiefel Technologies na rynku polskim, dziękuje wszystkim gościom za udział w spotkaniach i pokazach oraz zaprasza ponownie!

 

Dowiedz się więcej o KF Technologie

 

Dni Technologii firmy Kiefel

Dni Technologii firmy Kiefel

Dni Technologii firmy Kiefel

 

Źródło: KF Technologie