Ze względu na swoje praktyczne i estetyczne zalety oferowany przez RPC Containers Blackburn pojemnik Thor jest idealnym opakowaniem do nowego ciasta gotowego do pieczenia, przechowywanego w temperaturze pokojowej.

Gotowe do pieczenia ciasto, produkt stworzony przez BakeSense, jest przeznaczone dla rodziców, którzy czerpią przyjemność i satysfakcje z przygotowywania domowych wypieków dla swoich dzieci lub wraz z nimi, ale są zbyt zajęci, aby znaleźć czas na pieczenie od podstaw. Z ciasta wystarczy ulepić kulki, które należy piec w piekarniku przez 10 minut.

W przeciwieństwie do typowych ciast do pieczenia, które zwykle trzeba przechowywać w lodówce, okres trwałości tego produktu wynosi 12-15 tygodni bez chłodzenia. Firma BakeSense potrzebowała pojemnika, który łączyłby szczelność z estetyką.

Oferowany przez RPC Blackburn pojemnik Thor z zabezpieczeniem gwarancyjnym charakteryzuje doskonała przejrzystość, dzięki czemu produkty są dobrze widoczne, oraz łatwość układania w stosy, co umożliwia atrakcyjną ekspozycje w sklepie. Pojemniki o pojemności 365 ml są formowane wtryskowo z polipropylenu i zdobione samoprzylepnymi etykietami z przodu, z tylu i na wieczku.Źródło: RPC
Źródło: ''