Reputacje zakładów RPC Containers Corby jako wiodącego dostawcy pojemników gastronomicznych potwierdzają nowe pojemniki formowane na specjalne zamówienie, przeznaczone do wprowadzenia na rynek pierwszej w brytyjskim sektorze gastronomicznym wyborowej serii gotowych zup i sosów pod znana marka Loyd Grossman.”

Produkty Loyd Grossman, które cieszą się już powodzeniem w sektorze detalicznym, wprowadzane są teraz na rynek gastronomiczny, aby pomóc szefom kuchni w spełnianiu rosnących wymagań konsumentów żądających żywności o stale wysokiej jakości na tym konkurencyjnym rynku.

Szefowie kuchni stronili dawniej od używania gotowych zup i sosów, ale będąca właścicielem marki firma Premier Foods opracowała nowy, oczekujący na patent proces produkcyjny, aby zapewnić smak i właściwości o niezmiennie wysokiej jakości. Seria obejmuje sosy w dziesięciu smakach i siedem zup, które produkowane są wyłącznie z autentycznych naturalnych składników bez żadnych sztucznych barwników i aromatów.

Firma Premier Foods potrzebowała opakowania, które byłoby odporne na różne procesy stosowane w produkcji szerokiego zakresu wyrobów, np. sterylizacje w opakowaniu. Wymagana była także wytrzymałość odpowiednia dla ruchliwego środowiska gastronomicznego oraz długi okres trwałości w temperaturze pokojowej, eliminujący potrzebę kosztownego przechowywania w chłodziarkach. Wiedza i doświadczenie RPC Corby w projektowaniu i produkcji wymagających technicznie słoików gastronomicznych okazała się bezcenna, umożliwiając spełnienie tych surowych kryteriów. Konstrukcja PP/EVOH/PP pozwala zachować wysoka jakość produktu, a lekkie i odporne na stłuczenia tworzywo zapewnia wygodne opakowanie zgodne z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Na premierę nowej serii Loyd Grossman zakłady RPC Corby specjalnie opracowały nowy projekt pojemnika w wersji 2 kg o ciekawym asymetrycznym kształcie, który rzuca się w oczy w kuchni i jest doskonale wyważony, co ułatwia precyzyjne nalewanie. Pojemniki są formowane z PP/EVOH/PP technika rozdmuchiwania, a ponadto zawierają inhibitory UV dodatkowo zabezpieczające produkt. Duża powierzchnia na zdobienia zapewnia miejsce na wyczerpujące i wyraźne etykiety i informacje o produktach oraz wartości odżywczej. Szczelnie zamykane wieczko dostarczane przez RPC Halstead pozwala kucharzom używać produktu przez dłuższy czas bez pogorszenia jakości.

Źródło: RPC
Źródło: ''

Komentarze

  • Produkty Loyd Grossman w Polsce

    Witam, znalazłam wyśmienite produkty firmy Loyd Grossman na stronie www.curryhouse.pl, polecam wszystkim tego producenta!