Firma Pork Farms doceniła atrakcyjny wygląd i uniwersalność pojemników Thor produkowanych przez RPC Containers Blackburn i stosuje je jako wygodne opakowanie do nowej serii przekąsek.

Firma Pork Farms, jeden z największych brytyjskich producentów potraw w cieście, wprowadziła do sprzedaży nową serię uzupełniającą jej główny asortyment. Są to miniprzekaski – kiełbaski w cieście, kiełbaski koktajlowe i kulki mięsno-jajeczne - wygodne jako wspólny poczęstunek, będący alternatywa wobec tradycyjnych potraw w cieście oferowanych przez tego producenta.

Firma Pork Farms uznała, ze pojemnik o tym kształcie sprawdzi się równie dobrze w domu przed telewizorem, jak i na pikniku. Jako główne kryteria określono m.in. łatwy dostęp, możliwość wielokrotnego zamykania oraz wielkość odpowiednia do przechowywania w lodówce.

Produkowane przez zakłady RPC Blackburn pojemniki Thor są bardzo popularnym na rynku rozwiązaniem do pakowania żywności. Są formowane wtryskowo z polipropylenu, a dzięki takim cechom jak mocna, odporna na stłuczenia konstrukcja i szeroki otwór produkt ten jest bezpieczny i wygodny dla konsumentów. Płytka gwarancyjna chroni zawartość przed naruszeniem, a ściśle dopasowane, zamykane wieczko pomaga zachować świeżość produktu po otwarciu.Wygląd pojemników Thor jest dodatkową zaletą ułatwiającą wyróżnienie marki. Doskonała przejrzystość pozwala konsumentom zobaczyć zawartość opakowania, a na szerokiej powierzchni na zdobienia firma Pork Farms umieściła bardzo dekoracyjne etykiety nakładane po formowaniu, w charakterystycznych zielono-złotych kolorach tej marki.

Zakłady RPC Blackburn dostarczyły pojemniki Thor w dwóch rozmiarach - 800 ml do kiełbasek w cieście i kulek mięsno-jajecznych oraz 550 ml do kiełbasek koktajlowych.


Źródło: ''