Politech, ceniony na świecie producent opakowań kosmetycznych, świętuje w tym roku 20-lecie istnienia firmy. Z okazji jubileuszu czytelnicy firmy będą mogli liczyć na wiele wyjątkowej treści. Co miesiąc planuje ona umieszczać na swoim profilu na Facebooku kartki z kalendarza.

Politech świętuje 20-lecie działalności

W ciągu 20 lat Politech poszerzał swoją ofertę i prezentował ją na wielu prestiżowych imprezach targowych. Firma nawiązywała kontakty biznesowe z największymi firmami kosmetycznymi, inwestowała w nowe technologie i uczyła się z własnych doświadczeń. Aktualnie Politech to marka znana w swojej branży w skali światowej, mogąca pochwalić się wieloma sukcesami, nagrodami i wysoką jakością wykonywanych produktów.

W związku z 20-leciem firmy, w każdy ostatni poniedziałek miesiąca na profilu na Facebooku będzie umieszczany wpis dotyczący historii firmy. Czytelnicy będą mogli znaleźć tam wiele ciekawych zdjęć i  historii, dodawanych chronologicznie. Pokażą one, w jaki sposób Politech z małego rodzinnego biznesu stał się międzynarodowym graczem w branży opakowań kosmetycznych.

Z okazji jubileuszu, firma Politech dziękuje wszystkim partnerom biznesowym, pracownikom, przychylnym osobom i instytucjom, z którymi miała okazję współpracować. 

 

Dowiedz się więcej o firmie Politech

 

Źródło: Politech