Tegoroczne targi Luxe Pack w Monako były dla firmy Politech okazją do debiutu indywidualnego projektu firmy przygotowanego dla jednego z kluczowych klientów.

Politech z indywidualnym projektem słoika

„Creme Jar”za którego realizację odpowiada Politech Sp. z o.o. to słoik, składający się z dwóch części zewnętrznych (górnej i dolnej). Obie połówki - słoiki - wykonane są z transparentnego Surlynu. Swym kształtem przypominają one kryształ. Dwa termosy (górny i dolny) metalizowane na kolor złoty, zabezpieczenie do termosu oraz galwanizowany pierścień z kryształkami Swarovskiego to perfekcyjne dopełnienie całości. Obie części – górną i dolną - można ze sobą połączyć. W ten właśnie sposób powstaje opakowanie mające formę kryształu ze złotym wnętrzem.

Indywidualny projekt firmy Politech dedykowany jest na rynek Bliskiego Wschodu. 

Politech Sp. z o.o. jest cenionym na świecie producentem opakowań kosmetycznych. Firma działa na rynku polskim i zagranicznym już ponad 15 lat. Celem jej działań jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, stosując najwyższe standardy jakościowe produkcji i obsługi klienta. Oprócz oferty standardowej, Politech specjalizuje się w projektach indywidualnych, dostosowanych do preferencji klienta. Firma wyposażona jest w najnowocześniejszy park maszynowy umożliwiający projektowanie, wytwarzanie form wtryskowych, przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz zdobienie produktów metodą hot stampingu, metalizacji próżniowej i lakierowania UV. 

 

Źródło: Politech