Opierając się na doświadczeniu swoich zakładów Kerkrade, Bramlage i Kutenholz, firma RPC opracowała na specjalne zamówienie The Nut Company poręczny pojemnik do popularnych niemieckich orzeszków o różnych smakach ültje Crispers.

Wytłaczany z rozdmuchem z PP/EVOH/PP słoiczek o pojemności 465 ml (zawierający 150 g orzeszków) ma oryginalny falisty kształt stworzony z myślą o odbiorcach w wieku 12 - 25 lat. Materiał barierowy i pokrywka formowane wtryskowo z PP ze zgrzewana folią zachowują świeżość produktu, a mocna konstrukcja doskonale chroni delikatne orzeszki pokryte przyprawami. Pojemnik o falistym kształcie łatwo uchwycić w dłoń, co wraz z szerokim otworem i zamykaną pokrywką zapewnia wygodę konsumentom w drodze.

Słoiczki pokryte są atrakcyjnym rękawem foliowym produkowanym przez Tadbik w Izraelu i wykończonym w niebieskim kolorze kojarzonym z marka ültje, z ciekawa grafika i dopasowanym kolorystycznie wieczkiem. Orzeszki dostępne sa w dwóch smakach – z chilli i z papryka.Pojemnik zaprojektowała berlińska firma Berndt & Partner, a jej koncepcja została dalej przekształcona w ostateczna wersje słoiczków gotowych do produkcji przez biuro projektowe w RPC Verpackungen Kutenholz. Słoiczki wytwarzane są i zdobione rękawami foliowymi w RPC Kerkrade, a pokrywki produkuje RPC Bramlage.


Źródło: ''