Już w dniach od 14 do 16 września 2011 odbędzie się pierwsza edycja PostPrint - Branżowych Targów Prepress, Druku i Procesów Wykończeniowych.

PostPrint to targi zorganizowane w samym sercu Europy Środkowej - w regionie o silnej tradycji poligraficzno-graficznej. To impreza adresowana do drukarni, agencji reklamowych, studiów graficznych, lettershop'ów, copyshop'ów, firm introligatorskich, wydawnictw i mediów. Wśród wystawców znajdą się wiodcący producenci cyfrowych maszyn drukarskich, tacy jak: Xerox, Canon, Konica-Minolta, Oce.

Targi PostPrint skoncentrują się na prezentacji wszystkich procesów drukarskich - od etapu przygotowania, poprzez druk, po procesy wykończeniowe. Równocześnie nie zabraknie zagadnień specjalistycznych, takich jak małoformatowy druk offsetowy w wydawnictwach i drukarniach książek czy introligatorstwo. Kluczowymi tematami tegorocznej edycji będzie natomiast E-Post / E-Mail, optymalizacja procesów, biuletyny, Crossmedia Marketing, Transpromo oraz druk akcydensowy.

PostPrint oferuje poza bogatą wystawą targową także interesujący program ramowy, dedykowany osobom z branży i prezentujący aktualne problemy i trendy.

Partnerem merytorycznym kongresu targów PostPrint jest Związek Kadr Kierowniczych Przemysłu Drukarskiego (FDI e.V.), a w radzie targów PostPrint znaleźli się przedstawiciele takich firm jak Heilderberg, Konica Minolta, Oec.

Kontakt:

Michał Ratyński
Manager ds. targów
Targi Lipskie Polska Sp.z o.o.
Al.Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa
tel. 22 653 65 54
fax 22 653 65 51
mratynski@targilipskie.pl
www.targilipskie.pl