Firma Artech Sp. z o.o. to wiodący producent wyrobów z tworzyw sztucznych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Poznaj nowości w ofercie Artech!

Głównym profilem działalności firmy Artech jest produkcja pojemników transportowych, pojemników typu euro, warsztatowych, medycznych, tac uniwersalnych. W bogatym portfolio firmy znajdują się także akcesoria do wszystkich rodzajów pojemników - pokrywy, wózki, regały i listwy. 

Wszechstronne zastosowanie pojemników w różnych gałęziach przemysłu jest dodatkową motywacją dla firmy do ciągłego rozwoju, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. 

Poszerzenie zautomatyzowanego parku maszynowego pozwoliło na wprowadzenie nowych produktów i szybką realizację dużych zamówień.

Nowe produkty, które dołączyły do szerokiego asortymentu firmy Artech to pojemniki typu Euro 130-1, 130-6 oraz pokrywy 600x400 pasujące do wszystkich typów pojemników transportowych. Nowości te znalazły uznanie wśród stałych, jak i nowych klientów, którzy dopiero nawiązują współpracę z firmą. 

 

Z produktów firmy Artech korzystają przedstawiciele przemysłu:

  • mięsnego,
  • cukierniczego,
  • piekarskiego,
  • gastronomicznego, 
  • mechanicznego, 
  • chemicznego, 
  • logistycznego. 

 

W przemyśle mięsnym pojemniki Euro 200-2 cieszą się bardzo dużą popularnością dzięki swoim parametrom: odporności na zmiany temperatur, stałej wadze i wytrzymałości. W piekarstwie, cukiernictwie i gastronomii dominują pojemniki transportowe i euro o wysokościach z zakresu 130 do 450 mm. Na pojemnikach typu Euro można wykonać nadruk metodą Hot-Print. Wiele firm korzysta z dodatkowych akcesoriów, które ułatwiają pracę. Są to pokrywy w wersji tworzywowej i aluminiowej oraz wózki na czterech skrętnych kołach i nośności do 250 kg.

Wszystkie pojemniki oraz pokrywy posiadają stosowne atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Pojemniki wykonywane są w sześciu podstawowych kolorach. Odpowiedni dla swojej firmy można wybrać po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jakość i trwałość wykonanych pojemników, a przy tym odpowiednia cena, zachęca do współpracy wciąż nowych klientów.

 

Artech Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą firmy na www.zat-artech.com.pl.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów i ich dostępności można uzyskać kontaktując się z działem handlowym.

 

Skontaktuj się z firmą Artech