Najnowsza seria wiodącej amerykańskiej marki preparatów przeciwtrądzikowych OXY® pakowana jest w produkowane przez RPC Bramlage-Wiko dozowniki Magic Star oraz CD Smart, aby zapewnić precyzyjne i wygodne dozowanie produktów do golenia.

Popularne emulsje i preparaty OXY®, wytwarzane przez Mentholatum, to sprawdzone klinicznie środki pomagające w zapobieganiu i leczeniu trądziku u nastolatków. Marka OXY® wprowadziła niedawno na rynek serie produktów do golenia, które łączą głębokie oczyszczanie porów ze złuszczaniem martwego naskórka, wygładzaniem i ochroną przed słońcem, zapewniając użytkownikom delikatne golenie.

Firma Mentholatum, której zależało na wyróżnieniu swojej serii wśród konwencjonalnych produktów do golenia na półkach sklepowych, zwróciła się do RPC Bramlage-Wiko USA i szybko dostrzegła zalety pompek typu „airless”, których oryginalny sposób działania zapewniający dozowanie odmierzonych porcji produktu jest stosunkowo rzadki na amerykańskim rynku środków do golenia. Produkowana przez RPC seria Magic Star oferuje kontrolowane wydzielanie i higieniczne nakładanie preparatów o różnej konsystencji, a jej pomysłowy i łatwy w użyciu mechanizm dozowania typu „airless” dostarcza wymagana ilość produktu w jednej porcji, eliminując niewygodę związaną z wielokrotnym dozowaniem. Do serii do golenia OXY® wybrano dwie wersje pojemnościowe dozowników Magic Star. Przeciwtrądzikowy krem do golenia OXY® będzie pakowany w duże dozowniki o pojemności 150 ml, a mniejszy model 50 ml zostanie wykorzystany do dwóch innych produktów: bezolejowego środka nawilżającego OXY® SPF 15 na co dzień oraz przeciwtrądzikowego płynu po goleniu OXY®.

Do czwartego produktu w serii, żelu przeciwtrądzikowego OXY®, przedsiębiorstwo RPC Bramlage-Wiko USA zaproponowało wykorzystanie swojego dozownika CD Smart w niewielkiej pojemności 15 ml. CD Smart ma nowoczesna stylistykę – smukły, cylindryczny korpus i pompkę dozującą w kształcie klepsydry – i zapewnia wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska działanie dzięki zastosowaniu w dozowniku opatentowanego systemu opartego na mechanicznej pompce próżniowej.

Źródło: RPC
Źródło: ''