Jako wiodący dostawca różnorodnych opakowań ochronnych, elastycznych, żywnościowych i szpitalnych w Europie i Ameryce Północnej, Pregis zdecydował się stworzyć nową stronę internetową, która będzie atrakcyjna wizualnie oraz łatwa w użytkowaniu dla wszystkich Klientów na całym świecie.

„Chcieliśmy stworzyć nowoczesną i efektywną stronę internetową, z której nasi Klienci będą mogli korzystać z przyjemnością”, wyjaśnia Josephine Lee, Dyrektor Marketingu w Pregis, Opakowania Ochronne Ameryka Północna. „Wiemy, że dla Klienta ważne jest nie tylko znalezienie właściwych informacji, ale także odszukanie ich bez potrzeby wchodzenia w sekcje, które go nie interesują. Dzięki nowej strukturze strony, Klient bardzo szybko znajdzie, czego szuka”.

Strona internetowa dostępna jest już w wielu językach: polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, flamandzkim, a wkrótce do tej listy dołączą kolejne europejskie języki. Klienci mogą się także zarejestrować w celu dostępu do biblioteki Pregis, w której dostępne są ulotki, studia przypadków, czy specyfikacje produktów. Biblioteka jest stopniowo uzupełniana o materiały w języku polskim, obecnie do ściągnięcia jest bardzo dużo materiałów w języku angielskim.

Aby ułatwić Klientom odnalezienie naszych oddziałów dystrybucyjnych, w sekcji O Firmie podajemy wszystkie lokalizacje Pregis w Polsce i na całym świecie, połączone z Google Map.

Najważniejszym, centralnym elementem strony internetowej jest oczywiście oferta produktowa. Klient znajdzie tu informacje o całym portfolio produktów oferowanych przez Pregis.

Pregis Corporation jest wiodącym globalnym dostawcą innowacyjnych opakowań ochronnych, elastycznych, żywnościowych, a także zaopatrzenia szpitali. Firma oferuje swoje produkty opakowaniowe na wielu rynkach detalicznych i przemysłowych, między innymi: samochodowym, meblarskim, elektronicznym, budowlanym, sprzedaży wysyłkowej, rolniczym, czy żywnościowym. Firma obecnie działa w 18 krajach posiadając 47 zakładów produkcyjnych na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie odwiedź stronę internetową: www.pregis.com
Źródło: ''

Komentarze

  • MyAlbum.com rozpoczyna polską stronę MojAlbum.com.pl dla udostępniania zdjęć online

    MyAlbum.com rozpoczyna polską stronę MojAlbum.com.pl dla udostępniania zdjęć online MyAlbum.com sprawia, że dzielenie się zdjęciami w Internecie jest dostępne dla polaków na stronie MojAlbum.com.pl. Międzynarodowa strona MyAlbum.com rozwija się i przedstawia polską wersję swojego serwisu pod nazwą MojAlbum.com.pl. Ta strona internetowa zapewni bezpłatną witrynę usługową w języku polskim. "MyAlbum.com udowodnił swoją moc w ciągu kilku lat. Celem internetowej strony MojAlbum.com.pl jest to, aby każdy użytkownik internetu mógłby stworzyć bezpłatne albumy zdjęciowe online i udostępnić te zdjęcia i albumy tylko swoim bliskim, albo móc podzielić się z innymi członkami tej strony lub z użytkownikami interneta. Każdy, kto ma chęć do robienia zdjęć, może pomieścić je w MojAlbum.com.pl. Nikt nie musiałby mieć trudności korzystając z tej strony ", mówi Andries Nolles, Dyrektor Marketingu w MyAlbum.com. "Nasz serwis jest łatwy do korzystania, a zatem dostępny dla każdego użytkownika internetowego, również dla tych użytkowników, którzy nie mają wiele internetowego doświadczenia. Jedna z wartości tej strony jest przede wszystkim bezpieczność dzielenia się albumowymi z wybranymi osobami. Każdy, kto zarejstruje się w MojAlbum.com.pl, automatycznie ma prywatną przestrzeń i samodzielnie decyduje czy chce zrobić swoje albumy zdjęciowe publicznymi czy zostawić je prywatnymi. Nolles: "Większa część sukcesu MyAlbum.com polega na zainteresowaniu o bezpieczeństwie internetowego dla użytkowników tej strony. Chcemy dać ludziom zrozumieć, że Internet jest szybki i bezpieczny sposób, aby mieć swoją prywatną przestrzeń online i samemu wybrać funkcję jak, na przykład, dzielić się albumami z przyjaciółmi i rodziną. Sukces MyAlbum.com pokazał, że ludzie nie są obojętni bezpieczęństwu i cenią wartości, które proponuje MojAlbum.com.pl. MyAlbum.com jest to angielska wersja popularnej holanderskiej internetowej strony MijnAlbum.nl. Międzynarodowa strona internetowa już ma ponad milion użytkowników i prawie 108 milionów zdjęć online. W miesiąc MijnAlbum.nl osiąga 10% holenderskich internetowych użytkowników. Organizacja była założona 4 młodymi internetowymi przedsiębiorcami w 2003 roku. ////////////////////////////// Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z dyrektorem marketingu w MyAlbum.com Andries Nolles, (w języku angielskim). MijnAlbum B.V. Andries Nolles Koningin Wilhelminaweg 11 8443 EJ Heerenveen The Netherlands T. +31513-411426 F. +31513-412155 E. a.nolles@myalbum.com