... kilka nowości ze swojej oferty podczas wrześniowych targów PAKFOOD.

PREWA BIS prezentuje...
Etykieciarka serii EW 2013
Etykieciarka EW 2013
Etykieciarka przeznaczona do współpracy z manipulatorami i robotami w ciągach technologicznych. Podaje etykiety na ssawkę wentylatorową stroną klejącą do góry.
Etykieciarka ETP 2013 do opakowań osiowosymetrycznych i prostopadłościennych
Etykieciarka ETP 2013
Przeznaczona do naklejania etykiet samoprzylepnych na opakowania takie jak słoiki butelki plastikowe i szklane o różnych rozmiarach. Nadaje się również do etykietowania opakowań prostopadłościennych. Opcjonalnie nanosi na etykietę datę ważności / numer serii.


Etykieciarka ETF 2013 do dużych opakowań typu kanister / wiadro
Etykieciarka ETF 2013
Przenośna etykieciarka niewielkich rozmiarów przeznaczona do etykietowania dużych opakowań takich, jak kanistry czy wiadra. Praca na stanowisku nie wymaga stosowania transportera. Opcjonalnie nanosi datę ważności/numer serii na etykietę.

Automat Datujący Kartoniki ADT 2013
Automat Datujący Kartoniki ADT 2013
Podaje automatycznie kartoniki ułożone na stosie pod głowicę drukującą. Automat drukuje termicznie do trzech rzędów informacji po 8 lub 10 znaków w rzędzie. Dostosowany do współpracy z kartonikami o zróżnicowanych kształtach.


Stemplarka termodrukowa ręczna ST 2013
Stemplarka termodrukowa ręczna ST 2013
Drukuje termicznie do trzech rzędów po 8-10 znaków na opakowaniach przed ich zapełnieniem (papier, rękaw foliowy, kartoniki złożone na płasko). Przystosowana do opakowań i etykiet o małych i dużych rozmiarach również tam gdzie nadruk wymagany jest na samej krawędzi opakowania.