Firma Ecco-Papier Sp. z o.o. poszerzyła ofertę kartonów dla przemysłu opakowaniowego i poligrafii o kolejny produkt – karton PRIMA BOX - wielowarstwowy karton makulaturowy, jednostronnie dwukrotnie powlekany, z szarym spodem pokrytym warstwą celulozy bielonej.

Karton jest przeznaczony do produkcji wszelkiego rodzaju opakowań drukowanych, które nie wymagają atestów spożywczych, do wytwarzania opakowań jednostkowych do artykułów chemii gospodarczej oraz innych wyrobów przemysłowych. PRIMA BOX dostępny jest w stałej ofercie Ecco-Papier w zwojach i arkuszach w gramaturach 230-450 g/m2.

Do drukowania arkuszowego kartonu PRIMA BOX zalecana jest technika offsetowa, do drukowania zwojów technika fleksograficzna i offsetowa stosująca farby cold-set. Wierzchnia strona kartonu podatna jest na lakierowanie wszystkimi typami lakierów; karton jest również podatny na płytkie i głębokie bigowanie, wykrawanie, bezbarwne tłoczenie i sklejanie.

Firma Ecco-Papier oferuje możliwość bezpłatnego wypróbowania każdego produktu z oferty – dotyczy to również nowego kartonu PRIMA BOX. Zamówienia na bezpłatne próbki przyjmowane są pod numerem Infolinii 0 801 687 200 oraz u przedstawicieli handlowych.
Źródło: ''