Po udanym ubiegłorocznym starcie, PrintCity Allianz znowu będzie reprezentowany podczas targów Packaging Innovations w Warszawie na wspólnym stoisku. Oprócz tego alians organizuje seminarium „Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja”.

Najważniejszy punkt spotkań dla branży w Europie Wschodniej 

Targi Packaging Innovations w Polsce odbędą się już po raz 11., ciesząc się opinią jednego z ważniejszych wydarzeń dla przemysłu opakowań w Europie Wschodniej. Jest to dla aliansu PrintCity Allianz dobry powód, by zwiększyć swoje zaangażowanie na tym ważnym rynku.

PrintCity Allianz na Targach Packaging Innovations w Warszawie

 - „Już w ubiegłym roku udało nam się nawiązać dużo nowych kontaktów i rozwinąć te istniejące - stwierdza Rainer Kuhn, Prezes Zarządu aliansu. - Teraz za pomocą naszego seminarium chcemy dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów oraz sprawić, by korzyści płynące z naszego łączenia kompetencji stały się dla nich jeszcze bliższe i zrozumiałe”.

 

Seminarium „Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja”

W centrum seminarium znajdzie się pudełko prezentowe Nature na kosmetyki.

PrintCity Allianz na Targach Packaging Innovations w Warszawie

Dyskusja będzie dotyczyła wszystkich aspektów powstawania opakowania - od wzoru poprzez wybór materiałów i rodzajów uszlachetnień, aż do produkcji.

Odwiedzający będą mogli osobiście zrozumieć i poczuć efekty na podstawie wzoru opakowania. Seminarium będzie miało miejsce 2. kwietnia w godzinach 14:00 – 15:00 w Workshop Area w hali niebieskiej. Uczestnictwo jest bezpłatne. Wymagane jest uprzednie zgłoszenie.

Targi odbędą się w dniach 2. i 3. kwietnia w Hali Expo XXI w Warszawie. Odwiedzający otrzymają przy rejestracji bezpłatną wejściówkę.

Wspólne stoisko D9 znajduje się w hali niebieskiej. 

 

Członkami wspólnego stoiska są:

Graficus / Epple Druckfarben (farby offsetowe & lakiery), IST Metz (systemy utwardzania UV), KAMA (maszyny sztancujące, tłoczące i klejące), PC Print / LEONHARD KURZ (folie do tłoczenia na gorąco i na zimno, hologramy), Metsä Board (tektura opakowaniowa, biały Kraftliner, karton Foodservice), Merck (pigmenty efektowe), WEILBURGER Graphics (lakiery do uszlachetniania, kleje i wodne farby fleksograficzne).

 

O PrintCity-Allianz

PrintCity jest renomowanym strategicznym aliansem, który poprzez łączenie kompetencji obejmuje swoim działaniem cały łańcuch wartości w branży drukarskiej i opakowań. PrintCity promuje i wspiera wartość druku i opakowań. 
PrintCity Allianz na Targach Packaging Innovations w Warszawie


PrintCity-Allianz:

  • Osiąga korzyści dla klienta koncentrując wiodące na świecie know-how w ramach swojej sieci i wspólnie je wykorzystując.
  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem poprzez seminaria, targi i wystawy, studia nad projektami, publikacje oraz media elektroniczne.
  • Maksymalizuje efekty synergii w celu efektywnego i ekonomicznego wzrostu swojej branży.

 

Dowiedz się więcej o Packaging Innovations

 

Źródło: Targi w Krakowie