Aktualnie zmieniające się wymagania rynku często zmuszają firmy produkujące opakowania do szybszej i tańszej obsługi nowych klientów. Tradycyjne metody produkcji nie zawsze się sprawdzają. Dzięki zastosowaniu urządzeń firm EFI, Mutoh oraz Summa, będziecie Państwo w stanie szybciej obsługiwać swoich klientów przy niższych kosztach własnych. Urządzenia firmy EFI służą do cyfrowego druku opakowań w większych nakładach. Urządzenia firmy Mutoh służą do drukowania modeli i wzorów opakowań, które służą później do ich akceptacji przez klientów przed rozpoczęciem produkcji w tradycyjny sposób. Urządzenia stołowe firmy Summa służą do cięcia oraz bigowania wydrukowanych wcześniej projektów np. na kartonie. Oprogramowanie GoProduce służy do automatycznego projektowania opakowań oraz do sterowania ich wycinaniem z kartonu za pomocą ploterów Summa.

SummaCut Seria F

Wielonarzędziowe systemy tnące (plotery tnąco-bigująco-frezujące) Summa serii F to kilka kilka modeli o różnych rozmiarach stołów roboczych: Summa F1612, Summa F1432, Summa F1832, Summa F3230 oraz Summa F3232.
Profesjonalne narzędzia przeznaczone do produkcji opakowań:
- tnący moduł aktywny, umożliwiający zainstalowanie wielu dodatkowych narzędzi
- narzędzie Kiss Cutting przeznaczone do cięcia wymagających materiałów z roli lub arkusza
- narzędzie Heavy Duty Cut Out Tool, przeznaczone do cięcia najgrubszych materiałów
- narzędzia do bigowania D15, umożliwia wykonywanie na kartonie specjalnych wgnieceń

>>zobacz film<<

Mutoh ValueJet 1627MH

Ploter dzięki całkowicie nowym rozwiązaniom łączy najlepsze cechy ploterów żywicznych i eko-solwentowych oraz ploterów LED. Tak jak w technologii LED-UV umożliwia zadruk różnego rodzaju podłoży. Natomiast w odróżnieniu od druku LED UV pozwala zachować fakturę materiału, gdyż atrament częściowo wchłania się w podłoże, a nie jest jedynie utrwalany na jego powierzchni.>>zobacz film<<

Mutoh ValueJet 628MP Oris

 
Nowe kompleksowe rozwiązanie do druku etykiet tworzą:
Mutoh ValueJet 628MP - cyfrowa piezoelektryczna drukarka atramentowa o szerokości 24 ”(630 mm), oprogramowanie CGS ORIS ™ FLEX PACK, nowej generacji wielożywicowe atramenty XG INKS CGS ORIS (C, M, Y, K, Lc, Lm & White), umożliwiające druk na elastycznych etykietach.

EFI Pro 16H

Szybka, hybrydowa drukarka EFI Pro 16h została zaprojektowana tak, aby zagwarantować konkurencyjną jakość i niskie koszty eksploatacji. EFI Pro 16h oferuje druk w najwyższej jakości oraz możliwość zadruku różnego rodzaju materiałów z roli na rolę oraz na powierzchniach sztywnych.


Oprogramowanie GoProduce


Niezbędnym uzupełnieniem ploterów Summa serii "F" jest oprogramowanie Summa GoProduce, które oprócz swoich standardowych funkcji posiada rozbudowany moduł do produkcji opakowań wraz z biblioteką gotowych projektów. 


>>zobacz film<<