Projekt ZSZ to cykl warsztatów, który uczy jak wykorzystywać wzornictwo jako narzędzie innowacji w procesie rozwoju nowego produktu.

Projekt ZSZ to seria warsztatów skierowanych do przedsiębiorców oraz projektantów. Jego celem jest dostarczenie obydwu grupom specjalistycznej wiedzy z zakresu tworzenia i zarządzania produktem wzorniczym, która umożliwi im efektywną współpracę, aby razem tworzyli nowoczesne i konkurencyjne produkty.

Małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w Polsce udział w szkoleniach projektu umożliwi podniesienie poziomu wiedzy z zakresu:
- wzornictwa jako narzędzia konkurencyjności, innowacji i podnoszenia zyskowności firm,
- metod wprowadzania na rynek nowych wzorniczo produktów,
- metod współpracy z projektantami.

Najbliższe warsztaty odbędą się w dniach 13-14 września w Warszawie, by potem mieć swoją kontynuację w kilku innych miastach w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z programem i szczegółowym terminarzem dostępnymi na stronie projektu: www.zsz.com.pl

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie podręcznik „Design Management. Zarządzanie wzornictwem” z zakresu metodologii zarządzania procesem wdrażania nowych produktów opartych o wzornictwo.


Projekt ZSZ dofinansowany jest ze środków publicznych w ramach rządowego programu Innowacyjna Gospodarka.

Komentarze

  • warsztaty ZSZ

    Pracuję w firmie zajmującej się produkcją opakowań i muszę
    stwierdzić, że inwestycja w dobry projekt wzorniczy często miała wpływ na podniesienie wyników sprzedaży. Odkąd pamiętam w zespołach projektowych nieraz ciężko było wypracować kompromis. Może po takich warsztatach łatwiej byłoby okiełznać temperamenty zarówno projektantów jak i managerów?