Od 1 lipca do 25 sierpnia br. w firmie Papyrus sp. z o.o. trwa promocja kartonów celulozowych Ensocoat i Ensogloss produkcji Stora Enso. Są to kartony graficzne z czystej celulozy, niemal idealnie białe, o niezrównanych efektach wizualnych.

Za zakupy dokonane w tym terminie można otrzymać specjalne nagrody: unikatową koszulkę polo „Focus on white” – za jednorazowy zakup jednej palety, poręczny plecak – za jednorazowy zakup trzech palet, funkcjonalną kamizelkę – za jednorazowy zakup pięciu palet. Nagrody będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo w całym okresie trwania promocji firma liczy ilość kartonu sprzedanego do klientom. Przedstawiciele dwóch firm, które dokonają największych zakupów w czasie trwania promocji, będą zaproszeni na wspólny wyjazd do Finlandii w okresie jesiennym.

Dodatkowo Papyrus zaprasza wszystkich projektantów i agencje reklamowe do nadsyłania swoich projektów z zastosowaniem kartonów dystrybuowanych przez firmę – w terminie do 6 września br. Najlepszy projekt zostanie umieszczony na stronie internetowej firmy, a przedstawiciel zwycięskiej agencji także pojedzie do Finlandii.

Źródło: www.papyrus.com
Źródło: ''