Opakowana foliowe z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykaniaNordenia International AG, światowy producent opakowań giętkich, folii technicznej i półfabrykatów, wprowadził na rynek innowacyjne opakowania, które wkrótce pozwolą nam zapomnieć o nieświeżych produktach z niedomkniętych pojemników. Nowy sposób pakowania daje możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania torebek z żywnością, odżywkami dla roślin, ziemią ogrodniczą lub kosmetykami.

Technologia Front-Slider była początkowo stosowana głównie na rynku karm dla zwierząt domowych. Dziś zaczyna podbijać branże spożywczą, środków piorących i chemiczną. Daje unikalną możliwość zachowania właściwości produktu nawet po otwarciu fabrycznie zamkniętego opakowania.

Prawie każdy może zainstalować na swojej linii produkcyjnej dodatkowe oprzyrządowanie, które umożliwi zastosowanie folii z zamknięciem suwakowym.

Podczas produkcji folii do opakowań ze struną, wtapiamy membranę z jednej strony folii i strunę z drugiej. Spełniają one rolę zamka błyskawicznego chroniąc produkt przed wilgocią, wysychaniem, utratą aromatu czy rozlaniem.

Od czasu umieszczenia suwaka w jednej ze ścianek torebki mamy pewność, że produkt nie wydostanie się z opakowania podczas przypadkowego zgniecenia, transportu lub przechowywania na półkach.

Miejsce umieszczenia suwaka zaznaczone jest kolorem tak, aby można je było szybko odnaleźć. Natomiast plastikowe nakładki z każdej strony stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem suwaka.

Nordenia zaopatruje swoich klientów w folie do torebek wielokrotnie zamykanych mogących unieść do 20 kilogramów. Szerokość otworu waha się w granicach od 100 do 400mm. Dostępne są również torebki z uchwytem.
Źródło: ''

Komentarze

  • zamknięcia strunowe EL-ZIP

    na rynku polskim zamknięcia strunowe do opakowań foliowych i laminatowych oferuje firma "ELPLAST" Sp. z o.o., ul. Kołłątaja 2a, 44-337 Jastrzębie Zdrój, tel. 32/47 30 930