Pudełka prezentowe Wonderbox, to absolutna nowość i jedyny tego typu prezent na polskim rynku, który obdarowanemu daje bezcenną wolność wyboru jednej z atrakcji, którą chce zrealizować z pośród niespodzianek ukrytych w pudełku prezentowym Wonderbox.

Podaruj bliskiej osobie sportowe doznania w stężonej dawce, ukryte w jednym z pudełek prezentowych Wonderbox z kategorii Adrenalina. Wonderbox Adrenalina, to nietuzinkowy podarunek dla wyjątkowych ludzi. Jest on idealnie dopasowany do potrzeb i pragnień współczesnego człowieka. Pakiet Wonderbox Adrenalina w cenie 149 zł, to ponad 60 emocjonujących atrakcji dla jednej lub dwóch osób, takich jak: nurkowanie, jazda konna, paintball, quady, lot samolotem czy jazda samochodem i wiele innych.

Pudełko prezentowe Adrenalina MAX, w cenie 299 zł, to ponad 70 ekscytujących atrakcji dla jednej lub dwóch osób, takich jak: jazda samochodami terenowymi, rafting, survival, windsurfing, jachty czy zorbing i wiele innych wyjątkowych przeżyć.

Wonderbox Extreme, to 70 niesamowitych atrakcji w cenie 499 zł dla jednej lub dwóch osób, takich jak: jazda naprawdę szybkimi autami, lot balonem czy paralotnią, nauka pilotażu samolotu, wspinaczka, kite, snowboard, zorbing i wiele innych extremalnych wrażeń.

A jak działa Wonderbox? Wystarczy zakupić przez Internet w StrefaPrezentów.pl jedno z pudełek prezentowych Wonderbox z kategorii Adrenalina (Adrenalina, Adrenalina Max lub Extreme), podać adres dostarczenia przesyłki, a następnie podarować pudełko prezentowe Wonderbox Adrenalina wybranej osobie. Obdarowany znajdzie w eleganckim pudełku prezentowym katalog, z którego sam będzie mógł wybrać najbardziej wymarzoną, pożądaną przez siebie przygodę z adrenaliną, zarezerwować samodzielnie najdogodniejszy dla siebie termin, a rozliczenie następuje na miejscu w dniu realizacji prezentu, właśnie za pomocą bonu podarunkowego, który znajduje się również we wnętrzu pudełka prezentowego Wonderbox. Dodatkowym atutem pudełka prezentowego Wonderbox jest to, że ma długi termin ważność nawet do 31.12.2009r.

Gdzie można skorzystać z atrakcji? Warszawa i okolice, Trójmiasto, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Lublin, Katowice i region Śląska, Mazury, Szczecin, Zakopane i inne.

Już dziś kup w StrefaPrezentów.pl wymarzony prezent dla swojego mężczyzny. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy usługę kontroli przesyłek poprzez SMS. Każdy klient może otrzymać bezpłatnie informacje przez SMS, jaki jest status realizacji jego zamówienia. Wonderbox Adrenalina, to oryginalny pomysł na prezent zarówno dla mężczyzny, dla chłopaka, a także dla kobiety, dla dziewczyny, na prezent ślubny lub dla naszego partnera biznesowego. To idealny prezenty dla każdego, kto kocha życie i emocje.

StrefaPrezentow.pl, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych prezentów dla swoich bliskich. Posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów upominkowych znanych i renomowanych firm. Dawanie prezentów jest ogromną radością i dlatego Strefa Prezentów za główny cel postawiła sobie zrobienie wszystkiego, aby każdy upominek zakupiony w Strefieprezentow.pl był wyjątkowy, tak jak wszyscy nasi Klienci, którzy nam zaufali. Satysfakcja naszych Klientów z dokonanych u nas po raz kolejny zakupów jest miarą naszego sukcesu. W ofercie StrefaPrezentow.pl znajdą Państwo: pudełka prezentowe Wonderbox, galanterię skórzaną, kalkulatory naukowe, upominki Tonino Lamborghini, spinki mankietowe, stacje pogodowe marki Oregon, zegarki Casio, zestawy barowe oraz upominkowe.

Szczegółowe informacje na www.strefaprezentow.pl
Źródło: ''

Komentarze

 • Woderbox

  nigdzie tych bonów nie można realizować, a mam kilka bo dostałem w firmie. Znajomemu w firmie powiedzieli, że już ruszy pierwsze proces przeciwko firmie. Po prostu obłęd.

 • QAZ

  Wonderbox - firma już nie istnieje. Jeden WIELKI PRZEKRĘT - oszustwo na kilka milionów. Nigdzie nie można tych bonów zrealizować! Są bezwartościowe! Nikt nie chce ich przyjąć, nie można odzyskać kasy - można sobie tylko dup... podetrzeć!
  Nie kupujcie tego!

 • Wonderbox

  Próbowałam skorzystać z pakietu uroda classic w Afrodyta Medi Spa, zostałam poinformowana że realizacja bonów Wonderbox jest wstrzymana do odwołania. Próbowałam skontaktować się firmą pod numerami ze strony internetowej - niestety nikt nie odbiera. Odradzam zakup Wonderboxów, bo wg mnie to oszustwo.