Brazylijska Firma CBL (Companhia Brasileira de Latas) zaproponowała opakowanie kojarzące się ze starymi dzbankami z rączką do noszenia mleka. Zaproponowana puszka jest przeznaczona na mleko w proszku pod handlowa nazwą „Leite Ninho”.

Jeśli mleko zatem musi być ono w odpowiednim pojemniku. Wybrano stalową puszkę. Producent postanowił wyróżnić swoje opakowanie niepowtarzalnym projektem. Mleko w proszku w takim opakowaniu z pewnością będzie kojarzyło się zdrowym naturalnym mlekiem – choć jest to w sumie tylko mleko w proszku.

Takie opakowanie ma przyciągnąć uwagę rodziców (produkt naturalny) oraz dzieci przez atrakcyjny nadruk na ściankach bocznych puszki. Zużyte opakowanie z pewnością będzie wykorzystane przez dzieci do zabawy.

Źródło:
Źródło: ''

Komentarze

  • banieczka na mleko

    b. mi się podoba ! Super pomysł .Opakowania naszych wyrobów to jeszcze wiele do zrobiena ! I wielka nisza do zapełnienia.Gratuluję !

  • banieczka na mleko

    B.mi się podoba.Super pomysł ! Opakowania naszych wyrobów często pozostawiają jeszcze wiele do życzenia. To wielka nisza do zapełnienia ! Gratuluję