Zespół ekspertów MTP nagrodził pionową maszynę pakującą typu Doypack. Konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich co roku gromadzi średnio 500 produktów.

Zakwalifikowanie się do konkursu nie jest łatwe. Zgłoszony produkt musi nie tylko spełniać specjalne regulaminowe kryteria, ale także zyskać pozytywne rekomendację profesjonalnego jury. Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez zespół ekspertów, zwany Sądem Konkursowym. W skład jury wchodzą specjaliści reprezentujący konkretne dziedziny życia gospodarczego, w których poszukuje się nowoczesnych produktów. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiżowa nagroda, ale także potwierdzenie jakości produktu, a na dalszym etapie – element jego promocji na rynku.

W tegorocznym konkursie, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich uzyskał produkt zbudowany przez firmę Radpak – pionowa maszyna pakująca typu Doypack. Firma znalazła się w gronie prestiżowych przedsiębiorstw nie po raz pierwszy. Złoty medal potwierdza innowacyjną myśl techniczną, nie tylko tej maszyny, ale także innych urządzeń produkowanych przez firmę Radpak.

Sprawdź ofertę firmy Radpak