Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK odbędą się w dniach 30 września - 3 października 2019 r. Do Targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak o obecność firmy na tym najważniejszym spotkaniu branży opakowaniowej warto zadbać już dziś.

Rejestracja wystawców na TAROPAK 2019 - oferta specjalna tylko do końca maja!


Uczestnictwo w TAROPAKU to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży opakowań. Na poznańskich Targach swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy opakowań do wszystkich gałęzi przemysłu. Część przestrzeni zajmują również maszyny do pakowania i produkcji opakowań oraz etykiet.

Ważnym elementem ekspozycji będzie strefa e-commerce, prężnie rozwijającej się przestrzeni handlu, stawiającej przed branżą opakowaniową coraz ambitniejsze wyzwania.

Podczas kolejnej edycji równie szeroko prezentowany będzie temat eko opakowań, zarówno w zakresie produkcji, jak i recyklingu.

TAROPAK daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów jak i designu czy zastosowania. Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach. Targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Uzupełnieniem oferty TAROPAKU będą Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D, dające możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnego druku, dedykowanego różnym sektorom przemysłu. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, w tym cieszące się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offset.

W tym samym czasie  (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro i Invest Hotel.

 

Dowiedz się więcej o targach TAROPAK

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie