Dzięki zakupowi specjalistycznej firmy recyklingowej Contwin (Cologne/Niemcy; www.contwin.de) od firmy Reclay (Elsoff/Niemcy; www.reclay.com) potentat branży recyklingu firma Remondis (Lünen/Niemcy; www.remondis.com) będzie mogła rozpocząć realizację projektu globalnego systemu zbiórki odpadów opakowaniowych na terenie Niemiec.

Remondis w chwili obecnej posiada swoje europejskie filie w kliku krajach – m.in.: w Polsce, na Węgrzech, oraz Czechach i Słowacji, działające pod wspólną nazwą Eko-Punkt. Pod tą nazwą funkcjonować będzie również przejęta firma Contwin.

REMONDIS to jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się kompleksową gospodarką wodną i recyklingiem. Działa w 11 krajach Europy, w Japonii, w Chinach , na Tajwanie, a także w Australii.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i tradycję rodzinnego przedsiębiorstwa, REMONDIS zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro klientów. Wspólnie z nimi opracowuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. W oparciu o wiedzę, nowoczesne systemy logistyczne i technologie opracowuje koncepcje gospodarowanie odpadami komunalnymi i przemysłowymi.

Źródło:
Źródło: ''

Komentarze

  • POCHWALAM.

    POCHWALAM DZIAŁANIA FIRMY REMONDIS NA POLSKIM RYNKU.