Rewolucja w projektowaniu opakowań – nowy DeskPack z opcją pracy w 3D.

DeskPack 3-dx to najnowszy profesjonalny plug-in Esko do Adobe Illustratora przeznaczony do projektowania opakowań w technice 3D. Plug-in pozwala na wizualizację projektu w technologii 3D, dzięki czemu projektant ma możliwość wcześniejszego obejrzenia efektu pracy a także przetestowania i zrobienia modelu opakowania.

Program daje możliwość efektywnej pracy w środowisku 3D poprzez: natychmiastowe renderowanie elementów w 3D, interaktywną rotację obiektu (360°), program posiada bardzo innowacyjną funkcję umożliwiającą płynne przechodzenie grafiki przez cała bryłę opakowania w pozycji horyzontalnej. Moduł 3-dX ma bardzo przyjazny panel nawigacyjny użytkownika i przewodnik do pracy w 3D. Istnieje możliwość wyeksportowania projektu m.in. do formatu PDF, w którym również możliwe jest oglądanie projektu w 3D. DeskPack 3-dx to jeden z najbardziej innowacyjnych pluginów na rynku, który pozwala projektantowi na natychmiastowe otrzymanie bezpośredniego obrazu grafiki, przedstawionej już na opakowaniu w 3D.

Program automatycznie przechodzi z projektu 3D do struktury opakowania w 2D. Nowy program zmienia projektowanie opakowań w intuicyjny proces, co nie tylko ułatwia pracę ale także redukuje czas pracy projektanta i zmniejsza koszty procesu produkcji. Moduł 3-dx jest jednym z wielu pluginów wchodzących w skład programu DeskPack. DeskPack to profesjonalny program przeznaczony do projektowania opakowań, który doskonale współpracuje z Adobe Illustratorem i Adobe Photoshopem. Program znacznie poszerza możliwości projektowe i umożliwia automatyzację pracy. Zbudowany jest ze zintegrowanych aplikacji, które stanowią kompletne rozwiązanie przeznaczone do projektowania każdego rodzaju opakowań.

DeskPack ze wszystkimi modułami przyspiesza i ułatwia pracę projektanta. Daje możliwości niespotykane dotąd w żadnym innym rozwiązaniu oferowanym na rynku. Pozwala na wykonywanie takich zadań jak: kontrola projektu pod kątem wymagań technologii druku, wizualizacja płyty flexo i symulacja wydruku flexo. Program oferuje także podgląd separacji, moduł nadlewkowania (trapping), generator dynamicznych kodów kreskowych, tabularny Step&Repeat, automatyzację eksportu do PDF, PS w technologii OutRight (Adobe Certified) oraz łatwiejszą selekcję i nawigację obiektów. Istnieje też możliwość zamienienia zaimportowanych zdjęć na zlinkowane. DeskPack 3-dx jest najlepszym dostępnym programem do projektowania opakowań w 3D na rynku polskim i najbardziej efektywną propozycją dla projektantów opakowań. Digiprint jest dystrybutorem firmy Esko na terenie Polski i oferuje sprzedaż pełnego pakietu software SCOPE, przeznaczonego dla przygotowalni i przemysłu opakowaniowego.

Źródło: www.digiprint.pl
Źródło: ''