HESCANAS lansuje w tym roku swój nowy produkt pod nazwą RoccoBarocco Jeans New Collection -

Ciągła praca nad nowymi projektami, wysoka jakości a przede wszystkim wysokie inwestycje reklamowe decydują zazwyczaj o sukcesie lansowanych projektów. Dzięki wybitnym produktom zdobyła się markę, wiarogodność i prestiż. Dopełnieniem produktu wciąż pozostaje opakowanie. Podobnie jest i w tym wypadku.

Nowa linia zapachowa pod nazwą RoccoBarocco Jeans New Collection zachwyca nas formą opakowania. Zostało ono nienagannie wystylizowane na zapalniczkę.
I chociaż opakowanie to imitacja metalowego flakonu zadziwia nas i przyciąga swym wyrafinowaniem i prostotą. Zarówno dla zapachu męskiego jak damskiego stylista zaproponował jednolitą formę i srebrny kolor flakonu podkreślając tym samym spójny charakter kolekcji. W założeniu cały produkt (opakowanie w połączeniu z nutą zapachową) stworzony został dla kobiet nie poddających się trendom, ceniących sobie świeżość i dbających o swój image.
Męska wersja Rocco Barocco powinna trafiać w gusta dynamicznych, pewnych siebie mężczyzn, świadomych własnej wartości, niezależności.

Trudno określić czy produkt faktycznie odniósł zamierzony sukces marketingowy - Mimo wszystko odejście od schematu szklanego flakonu i oryginalny pomysł wywarł na mnie duże wrażenie.

Komentarze

 • opakowanie?

  Chyba trudno wyprodukowac opakowanie dla perfum, zeby bezwzglednie wyroznialo sie na polce. Niemal kazda butelka to male dzielo sztuki, nie tylko "wyrazajaca charakter zawartosci":) ale takze czasem moze filozofie firmy. Poprzez perfumy proponuje sie dzis sposob "samodookreslenia". Ja jako zwykly uzytkownik upodobalem sobie roccobarocco stary zapach i mimo to ciagle przeszkadzal mi pol nagi meszczyzna na opakowaniu. Za to tylna czesc znakomicie nadaje sie na lusterko:) Firmie nie udalo sie przyciagnac mnie opakowaniem moze dlatego, ze nie interesuja mnie faceci:) powiedzialbym, ze to pokazanie mi po moim opisie a priori przez sprzedawczynie byl czynnikiem decydujacym, ze sprowadzam sobie ten kosmetyk z zagranicy. Sprobujcie kupic roccobarocco-jest to produkt prawie niedostepny na naszym rynku, co nadaje mu niepowtarzalny charakter ale to ja jestem tego beneficjentem a nie producent:)

 • ad zapalniczka

  Przeczytalem pierwszy watek i postanowilem napisac, ze: Zawsze bylem wrogiem palenia i opakowanie mi jako osobie nigdy nie palacej raczej nie kojarzylo sie z zapalniczka. Bylo poprostu otwierane na bok. A to jest bardzo praktyczne, szczegolnie w podrozy, poniewaz opakowanie zawsze stanowi jedna czesc. Wystarcza jedna wolna reka aby uzyc perfum. Tylko (cigle zadawalem sobie to pytanie) po co mi na perfumach pol nagi facet?!!!!

 • pol nagi facet z serduszkiem

  Pol nagi facet z serduszkiem na ramieniu? Przeciez to zwykla tandeta. Czekam kiedy zmienia to opakowanie to nie bede sie go wstydzil trzymac na polce! Ale zapach jest stworzony dla mnie. A moze ja wlasnie jestem tandeciarzem....:O

 • dlaczego

  Wiecie jak trafilem na ta strone. Szukam wlasnie w sieci tych perfum ale predzej znajde refleksje na temat opakownia niz je kupie! ZWYKLY PRZEROST FORMY NAD TRESCIA!