Na targach Warsaw Pack pojawiło się ponad 100 wystawców. Nas nie mogło tam zabraknąć! Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.

Rozpoczęła się pierwsza edycja Targów Warsaw Pack

Ze względu na dynamiczny rozwój branży opakowań z roku na rok powiększa się liczba imprez poświęconych temu sektorowi. Dziś wystartowała pierwsza edycja zupełnie nowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wydarzenie potrwa do 10 marca. Podczas targów zobaczymy trzy strefy: Salon Maszyn, Salon Opakowań oraz Salon Logistyki. W każdej z nich możemy liczyć na nowe i zaskakujące prezentacje.

Zobacz listę wystawców

Organizatorzy postawili ogromny nacisk na zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży opakowań oraz ich klientów, potencjalnych i obecnych. Strefy biznesowe i formuła kooperacyjno - kontraktacyjna pozwalają na zmniejszenie dystansu pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi oraz tworzą idealne warunki do nawiązywania kontaktów służbowych. Podczas targów można także odwiedzić Strefę Badania i Rozwój, a w niej salony: Strefę Młodego Inżyniera i Finansowanie Projektów. Strefa Młodego Inżyniera prezentuje ofertę instytucji edukacyjnych, badawczych, działów R&D oraz firm zajmujących się finansowaniem projektów np. w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. W dziale Finansowanie Projektów znajdziemy firmy oferujące wsparcie w zakresie finansowania projektów obejmujących wdrożenie wyników prac B+R.


Kolejną, niezbędną porcję informacji zwiedzjaący mogą uzyskać podczas konferencji, szkoleń i prezentacji. Chcesz dowiedzieć się jak dostać pieniądze z ZUS i Funduszy Europejskich, jak zarobić na recyklingu opakowań, jak zaoszczędzić w zakładzie produkcyjnym poprzez optymalizację pakowania, dokąd eksportować w 2016 roku, gdzie tanio zrobić kurs operatora wózka widłowego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz podczas trwania targów.

Sprawdź plan konferencji

Dla przedstawicieli z branży logistycznej specjalną niespodziankę przygotowało Centrum Kursów Specjalistycznych SKK. We wszystkich dniach targów od 10 do 16 odbędzie się kurs na operatora wózków widłowych. Podczas targów SKK Kursy Specjalistyczne przygotowały specjalną promocję.

 

Źródło: WARSAW PACK