14 maja jury pod przewodnictwem Andrzeja Pągowskiego wyłoniło laureatów konkursu kreatywnego organizowanym przez firmę Cezex.

W konkursie udział wzięły agencje reklamowe, drukarnie, studia poligraficzne oraz niezależni twórcy z całej Polski. Spośród 460 prac jury wyłoniło 20 zwycięzców. W tym roku swoją obecnością w ławie jury zaszczycili nas: Andrzej Pągowski – przewodniczący jury, Grzegorz Kiszluk – redaktor naczelny BRIEF, Janusz Gąsowski – Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu miesięcznika Świat Poligrafii, Paweł Tyszkiewicz – dyrektor generalny Związku Agencji Reklamowych w Polsce i pełnomocnik zarządu Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, Wojciech Mierowski – Dyrektor Kreatywny BNA, Jacek Miler – kierownik Pracowni Komunikacji Wizualnej Wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku, Łukasz Mikołajczak – redaktor prowadzący miesięcznika Visual Communication, Iwona Trochimczuk – dyrektor marketingu Cezex.

W tegorocznej edycji organizator konkursu, wprowadził nową kategorię konkursową – „Pasję Tworzyw”, tym samym znacznie poszerzył grono potencjalnych uczestników konkursu dając szansę zaprezentowania swoich możliwości również tym osobom, które na co dzień zajmują się projektowaniem i wykonywaniem prac na foliach do drukowania i folii lentikularnej. Z kolei z myślą o artystach, którzy jeszcze doskonalą swój warsztat w szkołach i na uczelniach, firma Cezex stworzyła specjalnie dla nich nową kategorię konkursową - „Egzamin na Mistrza”.W nadesłanych pracach jurorzy doszukiwali się przede wszystkim obsesji w temacie papieru, a także spójności kreacji z dobranym materiałem. W tym roku jury było niezwykle zgodne i prawie jednomyślnie przyznawało nagrody w poszczególnych kategoriach. Zdecydowano również o przyznaniu nagrody specjalnej Jury.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 31 maja podczas Wielkiej Gali Finałowej w Hotelu Europejskim w Warszawie.W tegorocznej edycji patronat medialny nad konkursem objęły: Brief - pierwszy magazyn marketingu i sprzedaży, miesięcznik Świat Poligrafii, magazyn Pro-KREACJA, magazyn Visual Communication, oraz portale internetowe: Marketing przy Kawie i Drukarnie.com.pl.Cezex Sp. z o. o. jest największą w Polsce i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji papieru i tworzyw sztucznych. Oferuje szeroką gamę najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz innych materiałów dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne. Firma posiada najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce – dwa magazyny centralne w Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie, a także 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna. Pozwala to na osiągnięcie najwyższego poziomu obsługi klientów. Cezex prowadzi działalność od osiemnastu lat. Firma rozwinęła się wyłącznie w oparciu o polski kapitał.


Źródło: ''