Rynek środków higieny osobistej stawia dwa podstawowe wymagania: różnorodność wizualna przy zachowaniu stałej. Dzięki uniwersalności systemu Magic Star klienci mogą wybierać spośród różnych opcji personalizacji, mając jednocześnie pewność, że opakowanie to gwarantuje wygodne i praktyczne dozowanie.

Konstrukcja dozownika Magic Star zapewnia kontrolowane wydzielanie i higieniczne nakładanie kremów, żelów i płynów o różnej konsystencji. Pomysłowy i łatwy w użyciu mechanizm dozowania typu „airless” dostarcza wymagana ilość produktu w jednej „porcji”, eliminując niewygodę związaną z wielokrotnym dozowaniem, a jego oryginalna konstrukcja zapewnia skuteczne działanie nawet wtedy, gdy do pojemnika dostanie się powietrze.

Seria Magic Star została wybrana przez szereg znanych marek. W każdym przypadku dozowniki zostały zindywidualizowane odpowiednio do określonych wymagań produktu i marki, co było możliwe dzięki dostępności całej gamy opcji i parametrów do wyboru.

Standardowy dozownik Magic Star oferowany jest w zakresie pojemności od 50 ml do 200 ml i różnych materiałach, m.in. PP i PET, aby zapewniać najlepsze właściwości barierowe dla każdego produktu. Magic Star można zamawiać z dwiema standardowymi pompkami dozującymi, np. z nowa wersja Magic Soft. Możliwe jest również przygotowanie projektów na indywidualne zamówienie. Do bardziej nietypowych zastosowań RPC Bramlage-Wiko oferuje dozowniki w wersji Magic SL oraz Magic Oval. Magic SL został stworzony przez RPC Bramlage-Wiko w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na wąski model, który byłby dostępny w tej popularnej serii dozowników. Wysmukły kształt – o średnicy zaledwie 35 mm – stanowi idealny wybór dla marek pragnących zaoferować swoim klientom produkt w niewielkim opakowaniu. Pojemniki są formowane wtryskowo z polipropylenu w wersjach 30 ml i 50 ml.

Atrakcyjny owalny kształt dozownika Magic Oval, który dobrze układa się w dłoni, uzupełnia asortyment obejmujący już zaokrąglony model Magic Star oraz wąski Magic SL, oferując klientom jeszcze jedną opcje przy wyborze dozowników do płynów kosmetycznych, kremów i żelów. Magic Oval dostępny jest standardowo w pojemności 50 ml, ale można tez zamówić wersje 100 ml lub 150 ml. Wszystkie trzy rodzaje mogą być indywidualnie dostosowane do określonych wymagań wizerunku marki i celów marketingowych, oferując szerokie opcje zdobnicze, np. sitodruk, tampodruk, druk offsetowy, tłoczenie na gorąco, etykietowanie i foliowanie.

Źródło: RPC - www.xture.com
Źródło: ''