Firma RPC Bebo jeszcze bardziej wzmocniła swoją obecność w Polsce, kupując przedsiębiorstwo 4 You Sigal, zajmujące się produkcją termoformowanych pojemników i tacek do świeżego mięsa i ryb, dań gotowych i wyrobów cukierniczych.

Przejęcie tego przedsiębiorstwa pozwoliło firmie RPC Bebo Polska rozszerzyć działalność szczególnie w zakresie pakowania w atmosferze zmodyfikowanej (MAP). Firma może teraz oferować klientom szerszy zakres produktów oraz korzystać z nowych możliwości w sektorze cukierniczym. 4 You Sigal wyrobił sobie ugruntowaną pozycję w Polsce w sektorze opakowań do artykułów spożywczych, dostarczając swoje produkty dużej liczbie lokalnych zakładów cukierniczych i producentów świeżej żywności, m.in. LU Polska, Mieszko, Viando i Perim. Firma ta będzie nadal działać w ramach poznańskiego przedsiębiorstwa RPC Bebo Polska, a jej dwóch dyrektorów handlowych wejdzie do zespołu ds. sprzedaży w RPC Bebo Polska i będzie zajmować się kontaktami z istniejącymi klientami oraz zdobywaniem nowych odbiorców w sektorze cukierniczym i pakowania w technologii MAP.

„Przejęcie tego przedsiębiorstwa jest dla RPC Bebo Polska ważnym krokiem, który podkreśla zaangażowanie Grupy w ciągłe rozwijanie naszej działalności w Polsce” – stwierdził Krzysztof Banach, dyrektor generalny RPC Bebo Polska. „Firma 4 You Sigal wyrobiła sobie opinię dostawcy produktów wysokiej jakości w kilku ważnych sektorach rynku, a my będziemy wykorzystywać rozległe zasoby Grupy RPC, aby bazując na sukcesie 4 You Sigal osiągnąć jeszcze więcej. Polska jest ważnym i wciąż rosnącym rynkiem, a RPC Bebo Polska oferuje szeroki asortyment produktów, co w połączeniu z doskonałą znajomością rynku pozwala firmie spełniać różnorodne wymagania klientów.”

Źródło:
Źródło: ''

Komentarze

  • Pozdro

    Siemka wszystkim pracownikom RPC ja tez pracuje w tej firmie aczkolwiek w timie RUSHDEN w Anglii.Fajnie sie robi i za odpowiednie pieniazki.Robie jako seter na sekcji duzych kontenerów tj.20-25l. Ciekawi mnie jak tam jest w polsce w tej samej pracy czekam na wasze odpowiedzi POZDRAWIAM