Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak 2019 odbędą się w dniach 30.09-3.10. 2019! Nie przegap!

Ruszyły zapisy na TAROPAK!

TAROPAK to największe w tej części Europy forum prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych branży opakowaniowej. Gromadzące za każdym razem kilkuset wystawców, rozmieszczone w nowoczesnych pawilonach wydarzenie, od początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Polska jest bowiem, jednym z największych rynków dla branży opakowań w Europie. Przemysł związany z produkcją i dystrybucją opakowań nieustannie się rozwija. Prognozy wykazują, że rynek ten urośnie o 40% do 2020 roku. Warty uwagi jest fakt, że sektor ten nie jest zdominowany przez wielkie koncerny, lecz mniejsze przedsiębiorstwa. Wyzwania stojące przed branżą, związane z unijnymi uregulowaniami skłaniają firmy do nieustannego rozwoju i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Prezentacja oferty na Targach w Poznaniu daje możliwość pokazania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów, jak i designu czy zastosowania.

Uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach. Targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, również i w roku 2019 podczas Targów nie zabraknie prezentacji wystawy Art of Packaging, będącej pokłosiem konkursu dla projektantów, na najlepsze, najciekawsze, najbardziej innowacyjne opakowania. 

Co roku wiele emocji budzą produkty nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, tym bardziej, że wyniki tego prestiżowego konkursu znane są na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Dzięki tej praktyce informacje o nagrodach są szeroko publikowane w mediach. Odwiedzający targi mogą również zobaczyć nagrodzone produkty na samej wystawie, na stoiskach wystawców. Konsumenci mogą również głosować na najlepsze rozwiązanie zarówno podczas imprezy targowej z wykorzystaniem specjalnych terminali, jak i na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl

W 2018 TAROPAK odwiedziło 42640* profesjonalistów z branży. Powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 000 m2, gdzie zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata. 

Kolejna edycja TAROPAKU, organizowana jest w dniach 30.09-3.10.2019. Jak większość organizowanych przez Grupę MTP wydarzeń, odbędzie się ona w synergii branż - w tym samym czasie odbędą się Targi druku 4PRINT, POLAGRA-TECH, POLAGRA FOOD, POLAGRA GASTRO oraz Invest Hotel. 

Komplementarność targowej oferty, profesjonalna obsługa, innowacyjne rozwiązania – wszystko to sprawia, że obecność na jesiennych targach w Poznaniu jest punktem obowiązkowym w biznesowym kalendarzu przedsiębiorcy. 

Do zobaczenia na Targach!


* Dane dla bloku Targów TAROPAK, 4PRINT, POLIMER TECH, POLAGRA TECH, POLAGRA GASTRO, INVEST HOTEL, Smaki regionów

 

Dowiedz się więcej o targach TAROPAK

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie