Szwajcarskie zakłady serowarskie zaufały rozwiązanom Sealed Air Cryovac. Zapakowanie sera o wadze stu kilogramów w taki sposób, aby w nienaruszonym stanie przetrwał podróż przez Atlantyk, to naprawdę niełatwe zadanie. Staje się ono jednak jeszcze trudniejsze, gdy klient po drugiej stronie oczekuje, że ser pozostanie świeży i zachowa doskonałą jakość przez wiele miesięcy.

Sealed Air Cryovac - najlepsze rozwiązania docenione przez Szajcarskie zakłady.
Jeden z największych producentów szwajcarskiego sera, firma von Mühlenen AG, z powodzeniem stawia czoła tym żądaniom dzięki zastosowaniu specjalnych worków Cryovac® Jumbo firmy Sealed Air. Najlepszym dowodem uznania za zaspokajanie tak trudnych wymagań rynku są liczne tytuły mistrzowskie, które sery firmy von Mühlenen zdobywają w międzynarodowych konkursach. Wyróżnienia te pochodzą z miejsc nawet tak odległych od zielonych szwajcarskich pastwisk, jak Wisconsin w Stanach Zjednoczonych i Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich

Technologia w ochronie tradycji
Rodzina von Mühlenen produkuje sery od 1861 roku i wytwarza je wyłącznie z czystego, surowego mleka przy użyciu tradycyjnych metod dojrzewania pochodzących z dziewiętnastego wieku. Recepta na sukces firmy von Mühlenen to wyjątkowe połączenie nowoczesnej technologii i wiedzy zdobytej przez cztery pokolenia serowarów. Ten wielokrotnie nagradzany producent sera używa worków Cryovac® od ponad 25 lat. Stosowane obecnie worki Cryovac® Jumbo chronią sery o dowolnym rozmiarze i idealnie dopasowują się zarówno do produktów w kręgach, jak i w klinach, które są najchętniej wybierane przez klientów kupujących tradycyjne szwajcarskie sery.von Mühlenen

Dzięki elastyczności i wytrzymałości worków, firma Von Mühlenen stosuje je do pakowania szerokiej gamy swoich produktów, która oprócz sławnego Emmentalera i Le Gruyère obejmuje także różne sery alpejskie, organiczne, a także robione według specjalnych receptur tworzonych na życzenie klienta.

Udowodniony zwrot inwestycji
Worki Cryovac® zapewniają wyjątkowo długi okres trwałości serów bez ryzyka powstania niebezpiecznej pleśni i spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia. Pozwalają też producentom zaspokoić rosnący popyt rynkowy na sery w kształcie kręgów, produkowane metodami naturalnymi, w przeciwieństwie do przemysłowo wytwarzanych serów w blokach.

Elastyczna linia pakująca Cryovac® ma dużą przepustowość i daje się łatwo przystosować do pakowania mniejszych lub większych porcji.cryovac Wszyscy pracownicy firmy von Mühlenen AG, w tym także personel biurowy, przeszli trwające tydzień intensywne szkolenie dotyczące linii pakującej, aby mogli poznać w pełni możliwości wykorzystywanych maszyn i ich pozytywny wpływ na działalność firmy. Dzięki wspólnie wyznawanym wartościom odnośnie jakości i wydajności, marki von Mühlenen i Cryovac® cieszą się nieustającym uznaniem klientów na wszystkich kontynentach.

Źródło: ''