W dniach 7 i 8 października br. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbędzie się piąta edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland – wiodącej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprezy targowej dla dostawców produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentowej.

targi cosmetic business przemówienie

Targi CosmeticBusiness Poland organizowane wspólnie z targami HPCI Central and Eastern Europe tworzą profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarstwa domowego - od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta blisko 300 wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, usługi laboratoryjne, badawcze, logistyczne oraz doradcze. Oprócz polskich przedsiębiorców swoje najnowsze produkty i usługi prezentuje tu także wiele zagranicznych firm pochodzących m.in. z Niemiec, Francji czy Włoch - co świadczy o międzynarodowym charakterze warszawskiej imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami wystawców.

targi cosmetic business 2

Targi odwiedzają przedstawiciele branży z 30 krajów, w tym m.in. z Niemiec, Litwy, Ukrainy, Włoch, Rosji, Estonii i Węgier. Do grona odwiedzających należą właściciele i zarządy firm, a także szefowie działu marketingu, produkcji, zakupów oraz działu badań i rozwoju. Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów. Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą odwiedzających.

targi cosmetic business 3

 

W 2020 roku targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego przedstawiona zostanie m.in. tematyka odpowiedzialności ekologicznej w mechanizmach produkcji i dystrybucji oraz w decyzjach zakupowych i rozwiązaniach recyklingu. W programie znajdzie się także wykład na temat trendów kolorystycznych na rynku kosmetycznym na kolejne lata. Natomiast organizowana już po raz drugi wystawa specjalna „The green way of cosmetics” prezentować będzie przykłady rozwiązań wykorzystywanych przy produkcji opakowań zgodnych z zasadą zrównoważonego rozwoju. Pełny program dostępny będzie od czerwca br. na stronie targów.

targi cosmetic business 4

 

Zapraszamy do udziału jako wystawca w piątej edycji Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland 2020. Warto zgłosić swój udział do 21 lutego br. oraz zagwarantować sobie możliwość wygłoszenia bezpłatnej prezentacji firmy podczas targów.

Więcej informacji na temat targów znajduje się w folderze targów CosmeticBusiness Poland  oraz na stronie: www.cosmetic-business.pl   

targi cosmetic business