W dniach 25-26 listopada 2004 odbędzie się seminarium EPC, poświęcone Elektronicznemu Kodowi Produktu. Seminarium będzie miało charakter międzynarodowy - udział w nim wezmą przedstawiciele krajów Europy Wschodniej i Centralnej.

Elektroniczny Kod Produktu - nowa technologia, budząca już dziś ogromne zainteresowanie potencjalnych użytkowników, niesie za sobą nieograniczoną liczbę korzyści w procesie zarządzania łańcuchem dostaw. Seminarium będzie jedyną i niepowtarzalną okazją do zapoznania się z aspektami technicznymi w zakresie nowej technologii oraz do analizy projektu (business case study).

Seminarium poprowadzi Henri Barthel, Dyrektor Zarządzający EPC w EAN International, który przedstawi tajniki Elektronicznego Kodu Produktu (EPC). Henri Barthel oraz Tony Taylor - z EPCglobal - omówią dotychczasowe wdrożenia oraz amerykańskie doświadczenia w sieci Wal-Mart, Tesco, Target i wielu innych. W seminarium udział weźmie także przedstawiciel CCG z Niemiec - Dr. Andreas Füßler - który podzieli się z uczestnikami doświadczeniami z wdrożeń w sieci METRO. Dodatkowo Tony Taylor zaprezentuje założenia i rezultaty programu EAP - European Adoption Programme.

Zobacz szczegółowy program seminarium

Skontaktuj się z organizatorem
Źródło: ''