Któż nie czyni podsumowań a szczególnie tych na koniec roku? Niektórzy z mniejszą lub większą satysfakcją zachwalają swoje wyniki finansowe inni z chlubą przestawiają dokonania na polu osobistym. Podsumowanie roczne nie ominęło także naszej redakcji. Poniżej z satysfakcją przedstawiamy statystyki roczne serwisu.

Na przestrzeni roku obserwowaliśmy znaczny wzrost odsłon stron portalu porównując miesiąc styczeń 2004 z miesiącem grudniem 2004 liczba wszystkich odsłon serwisu zwiększyła się o jedną trzecią. I tak wyniki oglądalności zanotowane przez nas w styczniu to ponad 210 tys. odsłon natomiast miesiąc grudzień zamknął rok z wynikiem ponad 330 tys. odsłon.

Poniżej statystykę serwisu opakowania.com.pl zobrazowaliśmy przy pomocy wykresu:Wzrastająca liczba odsłon serwisu na przestrzeni 2004 r spowodowała także wzrost w miesięcznej liczbie odwiedzin portalu z ok. 30 tys. użytkowników w początkowych miesiącach 2004 roku do ok. 50 tys. odwiedzających w końcowych miesiącach ubiegłego roku. W ciągu roku zaobserwowaliśmy także zwiększone zainteresowanie platformą handlową jaką jest Giełda Opakowań oraz znacznie większe zainteresowanie pozostałymi formami bezpośredniej komunikacji handlowej za pomocą serwisu w tym także e-mailingu reklamowego. Nie bez znacznia dla statystyk odwiedzin portalu miał fakt rosnącej popularności internetu w naszym kraju.

Wszystkim przekonanym, co do możliwości jakie niesie ze sobą internet dziękujemy za odwiedzanie serwisu w minionym roku i życzymy aby 2005 rok przyniósł jeszcze więcej zadowolenia z chwilach jakie będziecie Państwo spędzać na naszych stronach.

Z poważaniem Redakcja
Źródło: ''