Agrotex International Sp. z o.o. to polski producent opakowań. Firma istnieje na rynku już blisko 20 lat. Założycielem Agrotex International jest Marcin Śpiewok, który z niewielkiego przedsiębiorstwa na przestrzeni lat wykreował dojrzały biznes na skalę europejską, dzisiaj znany jako SILBO.

SILBO - nowa nazwa spółki Agrotex International

Wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, stałe inwestycje i wprowadzane innowacje oraz szeroka wiedza pracowników firmy gwarantują, że proponowane przez nią rozwiązania są dostosowane do stale zmieniajacych się potrzeb klientów. 
Spółka dostarcza produkty i usługi o najwyższej jakości, przy jednoczesnym zapewnieniu unikalności i możliwie najmniejszej szkodliwości dla środowiska.

Firma oprócz rynku polskiego intesyfikuje swoje działania również w wielu krajach Europy. Zmiana percepcji marki na poziomie nazwy i kreacja nowego wizerunku to odpowiedź na obecne standardy europejskie.

Obecnie SILBO to silna organizacja oraz nowoczesny zakład produkcyjny o zasięgu międzynarodowym z własnym centrum badawczo-rozwojowym, umożliwiającym produkcję opakowań dla wielu branż z sektora spożywczego. Spółka wierzy, że ich produkty będą inspiracją dla czołowych producentów maszyn pakujących.

 

Źródło: SILBO